• ~aqqqaqaqaqqqaqa
    (2013-06-18 08:43)
    żeby nie wiem co wyczyniala - to se ne warti
  • ~próbny-nick
    (2013-06-18 17:40)
    to prawda... więcej niż 42 lata bym nie dał.
    pozdrawiam, Margo... :)
  • ~wilk
    (2013-07-10 10:38)
    co za debile z was , jak wam sie tak chce zamiast wyjsc na miasto ??? no tak z takimi ryjami to sie tylko slownie onanizowac mozecie przed kompami biedaki
    bucha cha cha czuby i tepe buce
  • ~soon
    (2013-06-21 19:09)
    Wyglada PO prostu staro.
  • ~bila
    (2013-06-20 18:34)
    ~emil2013-06-19 08:11

    Stara zniszczona fizycznie , moralnie, psychicznie narkomanka. Poskładana do kupy, zszyta, posklejana przez chirurgów. Zabalsamowana setkami kilogramów najdroższych kosmetyków, i innych wynalazków jak lenin wiecznie żywy.
    Dlaczego nie przebywa w ZK, skoro policja wykryła w paczce narkotyki, oczywiście była cwana i podała adresata psa... i bajeczki że korzysta ze swoim samcem z narkotyków na własne potrzeby.

    do emil: coś Ci się pozajączkowało:) Przestań brać!!!
  • ~Lawka
    (2013-06-19 22:56)
    Genialna wokalistka! Piękna kobieta! Tylko, żeby jej ten Stróżniak nie blokował starych piosenek w internecie. Bo sam niewiele osiąga, a innym utrudnia życie. I pisze wredne komentarze PISowiec.
  • ~kk
    (2013-06-19 13:19)
    do ~emila:
    jak nie odrozniasz Kory od Ostrowskiej, to nie zabieraj glosu.
    Obie wygladaja znakomicie. Czego i tobie zycze
  • ~emil
    (2013-06-19 08:11)
    Stara zniszczona fizycznie , moralnie, psychicznie narkomanka. Poskładana do kupy, zszyta, posklejana przez chirurgów. Zabalsamowana setkami kilogramów najdroższych kosmetyków, i innych wynalazków jak lenin wiecznie żywy.
    Dlaczego nie przebywa w ZK, skoro policja wykryła w paczce narkotyki, oczywiście była cwana i podała adresata psa... i bajeczki że korzysta ze swoim samcem z narkotyków na własne potrzeby.
  • ~szafa
    (2013-06-19 07:33)
    Naczelna ???
  • ~hubert
    (2013-06-19 00:26)
    Są kobiety, którym lata przysparzają walorów. Tak jest chyba z Małgosią. Czy to czarowne bory i knieje puszczykowskie tak jej służą?