• ~andzia
    (2013-05-21 11:25)
    Wygląda na ...76 lat
  • ~Olin
    (2013-05-21 11:38)
    Ona tak nie wygląda. To nie ona. Jeśli wymienimy całą twarz, zęby, włosy etc. to czy to będzie twarz tej samej osoby, czy jej maska?
  • ~ww
    (2013-06-10 12:40)
    taka" wiecznie młoda" jak Cher, te same" geny" nie rozśmieszajcie ludzi ,,,
  • ~joanna
    (2013-05-27 13:43)
    Zawistnice ! Kobitka świetnie wygląda i skądkolwiek to się bierze, wypadałoby jej raczej pogratulować, niż to małodusznie (i bezsilnie) deprecjonować na wszelkie możliwe sposoby ! :)
  • ~Gusiek460
    (2013-05-24 15:26)
    Gdyby człowiek jadł to, czym się naprawdę powinien żywić. Jego średnia życia byłaby zbliżona do żywota żółwia. Niestety, natura na naszym globie nie pozwala na bycie nieśmiertelnym.
  • ~los
    (2013-05-22 08:46)
    Duzo Aerobiku oraz "na byku", oto jej tajemnica i co najwazniejsze nigdy nie pracowala!
  • ~LAS
    (2013-05-22 04:38)
    Znam piękną naturalną kobietę wyglądającą na 25 lat. Ostatnio zaszokowała mnie przyznając się, że ma 50 lat. Na dowód przedstawiła mi swoją przepiękną 19-letnią córkę. Teraz wierzę, że natura obdarzyła niektóre kobiety wieczną młodością.
  • ~68latka
    (2013-05-21 23:20)
    W tej ciemnej peruce jej lepiej.Ma zmarchy jak 70-latka,powieki i reszta zrobione,zęby sztuczne,cycki też.Ten różowy kolorek to tandeta i bezguście.W sumie...nie ma się czym zachwycać.
  • ~Antek
    (2013-05-21 20:53)
    Ale ściema. To są zdjęcia sprzed 20 lat jak była na dożynkach w Pcimiu
  • ~ewa koby
    (2013-05-21 20:49)
    jane fond /a super urodzona tata i brat i super zatroszczyla sie o pieniadze zeby tak wygladac super sprzedajac prostytuje wszystkim kobietooo
  • ~KKK
    (2013-05-21 15:58)
    Świetnie wygląda, bo w ogóle to świetna kobieta. A najważniejsze, że nie zaprawiona tym zawistnym kwasem, który co poniektórych spływa na tym forum. Kwas zostawia ślady i fizyczne, ale i wyżera psychikę. Więc unikajcie kwasów!!!
  • ~obiektywny
    (2013-05-21 10:30)
    Ona zawsze bedzie piękna jak "Arabella". To jedna na cały swiat.
  • ~hubert
    (2013-05-20 10:54)
    Ona się nie zmienia od półwiecza
  • ~Milan
    (2013-05-21 01:41)
    Ale sprytna baba
  • ~Gosc
    (2013-05-20 22:47)
    ma swietna figure a tutaj chirurg az tak duzo nie moglby zrobic, pracowala nad soba
  • ~mewa śmieszka
    (2013-05-20 19:20)
    Za oceanem tez znaja photoshopa!
  • ~Ysia
    (2013-05-20 15:15)
    zachwycaja mnie chir plastycy-staruszce zmienili .skore twarzy,powieki,+++rzessy,peruka,zeby-i efekt-a na cudowna figure geny i ona sama zarobily.
  • ~kik
    (2013-05-20 15:02)
    kobita sie trzyma. ale skalpel to nie wszystko.
    dba od lat o sylwetke, bo sie rusza, gimnastykuje, uprawia sport
  • ~ww
    (2013-05-20 12:22)
    bezsensowny zachwyt! dzięki operacjom plastycznym ,każda jej rówieśnica wyglądała by tak samo" młodo" jak ona ,przecież to chirurgowi zawdzięcza ,cudów nie ma wszyscy się starzejemy
  • ~mamoniowa303
    (2013-05-20 12:08)
    Doskonała aktorka, uwielbiam ją w "Nazajutrz rano", gdzie partnerowała innemu wspaniałemu aktorowi Jeffowi Bridgesowi.

Może zainteresować Cię też: