• ~babsko
    (2013-05-18 14:20)
    ...Urody po Mamusi nie odziedziczyla, no ale jak dorosnie to poare jakichś operacyjek i będzie kolejna "gwiazdka" w telenoweli...
  • ~konrad-ski
    (2013-05-20 09:51)
    Jutro mamuska wysle coreczke na sesje zdjeciowa do Polanskiego ...:-)
  • ~wania
    (2013-05-16 22:28)
    Myślałam że ta Stenka mądrzejsza trochę. Włóczyć małolatę po salonach to trzeba mieć pusto pod sufitem . A Ruscy posałyją dzieci do elitarnych szkół, przypominających pensje i szkoły kadetów. Oni lepiej rozumieją, że dzeici trzeba wychowywać, a nie hodować i że młode pokolenie musi wyrosnąć na wartościowe społeczeństwo, a nie na salonowych pustaków.
  • ~jago
    (2013-05-16 22:32)
    Widziałem ten reportaż z ruskiej szkoły - szok! A nasze debile mało się nie wściekły, jak mundurki w szkołach wprowadzili.
  • ~pomroczność jasna
    (2013-05-16 23:30)
    ale syf jakies takie to pokraczne te kobitki
  • ~Anusiak
    (2013-05-17 08:18)
    O rany jaki pasztetowy paszczur. Gdzie z tą krzywą gębą do ludzi. Matka jeszcze w miare MILF ale córka... Fuj paskudo uciekaj maszkaro!
  • ~Bolo
    (2013-05-17 09:49)
    Jak można coś takiego własnemu dziecku robić? Żadnych granic, żadnych zahamowań? Lans, kasa i "celebrytyzm" od małego? Jakoś do tej pory wydawało mi się, że Stenka jest z gatunku tych normalniejszych, ale jak widać w tym środowisku normalność już całkowicie umarła. A za jakiś będziemy mieć kolejną "gwiazdę serialu"...
  • ~ortopeda
    (2013-05-17 11:01)
    Dziewczynka ma zgrabne nogi ale popatrzcie na palce stóp: nosiło się modne i o numer za małe butki, co? Jak te stopy będą wyglądały za kilkanaście lat, to lepiej nie mówić.
  • ~klara
    (2013-05-17 17:29)
    Pani Stenka, proszę nie robić krzywdy własnej córce i nie pokazywać Jej. Na niektórych zdjęciach wygląda starzej od Pani.
  • ~magda
    (2013-05-19 01:15)
    Jak na salony, to chociaż poradzić się jakiegoś stylisty. Bo wyszło rozpaczliwie...