• ~J-23
    (2013-02-24 13:04)
    zwykła dziwka
  • ~speluna
    (2013-02-24 16:58)
    Bezdomny jak widzi kowalską na ulicy to też mówi .. ale noga. I jaki z tego morał ..
  • ~Hrabia Rucki
    (2013-02-25 05:58)
    Myślę ze to jedna z najładniejszych kobiet jakie kiedykolwiek wiedziałem! Fakt jest szczupła i dlatego nigdy nie bedzie miała zbyt dużo przyjacółek. Moja żona tez wyglada podobnie. Musze sie ustosunkować do tych którzy z brudnymi butami i seksualnymi fantazjami wchodza w cudowne życie takich ludzi jak my, i powiem wam - możecie sobie tylko poogladać!
  • ~wiesiek
    (2013-02-25 05:49)
    do moniki
    monia znajdz sobie bezrobotnego historyka bez jaj albo fanatyka katolickiego i sie znim ożeń. Wtedy bedziesz mogla go codziennie oceniać, przy ludziach i w domu. Ja jestem wolny!!!
  • ~monikka
    (2013-02-24 21:41)
    trochę panienka przesadziła, ale zawsze słoma z butów wychodzi wcześniej czy później panu prezesowi albo jego partnerce... każdemu chamowi (chamom przypominam że cham to prostak)
  • ~gość
    (2013-02-25 08:49)
    paskudna kobieta
  • ~ja ja
    (2013-02-24 19:14)
    dziewa bedzie zawsze dziewa.
    połłysek-blondenek zarobil pod stolem sporo i moze taka dziewe oplacac.
  • ~adelaide
    (2013-02-24 18:53)
    Dziennik chyba ma kłopoty albo naczelnemu wali w dekiel bo dziennik coraz bardziej upodabnia się do ordynarnego, plotkarskiego brukowca !!!
  • ~mario
    (2013-02-24 17:55)
    biedny frajer, niedługo pozna gorycz i ból towaryszący wyrastaniu rogów ( ponoć ból podobny do wyrzynania zębów ) może zakola na czole ten ból zminimalizują ale to zawsze ból. ludwiku czy warto było ? takich panienek jest dużo i można je wszystkie za kasę mieć bez takich kosztów
  • ~adam