• ~autonomiczny uzytkownik
    (2013-02-10 00:10)
    ci ktorzy tak komentuja to jakis element jakiego wiele dzisiaj,jestem calkowicie niezaangazowana w temat ale tym ktorzy tak pisza kazalabym morda wycierac buty tej pani moze starliby sobie troche tego brudu z twarzy ktorym tak pluja
    kobieta jak kobieta ale komentarze chamskie a ja ogolnie chamstwa nie lubie
  • ~Stanisław
    (2013-02-08 20:46)
    Od nic nierobienia i dawania dupy tosię TAK WYGLADA, jak się wyglada.
    Jeśli ktoś twierdzi że taka młoda to niech zrobi jej Fotkę i powiesi w Sadzie w czasie wylęgu Szpaków - TANIO I ZE SKUTKIEM- zamiast kosztownych wynalazków !!!
  • ~Alicja
    (2013-03-27 17:01)
    fajny program Ewcia ciekawie prowadzi i z polotem
  • ~gość
    (2013-03-17 10:47)
    Jej sekret? Dobra klinika i Zasobność portfela!
  • ~Halinka z UTW
    (2013-02-20 23:37)
    super i bardzo ja lubię za orginalność perfekcję i prostotę.Pozdrawiam
  • ~grymul
    (2013-02-14 12:12)
    całość ujdzie... ale figure ma do bani najgorsza jest pupa tak płaska i niekształtna, że jak pokazują ją z tyłu w obcisłych spodnich to niedobrze sie robi... sorry ale nie ma co sie nad nią spuszczać zwykła baba
  • ~IGA
    (2013-02-14 22:18)
    BARDZO DOBRY PROGRAM KTO NIE CZUJE NIECH NIE OGLĄDA NIE MA PRZYMUSU KOCHAMY CIE EWUSIU
  • ~Drzazga 101
    (2013-02-08 19:13)
    O Matko, nie no Ewunia to dupancja, że tylko buty ściągać i paluszki lizać: PIJĘKNA, inteligentna i ma rzadki dar, który Żabojady określają terminem "le sprit d'apropos". Tyle tylko, że prowadzi tak ŚMIECIOWY - wedle mojego umu, jak mawiał Bohdan Chmielnicki - program, że aż żal dupę ściska, że się dziewczyna tak marnuje ! Przyłażą jakieś zużyte dziwolągi i pierdaczą swoje CV publicznie, jak jakoweś exhibicjonisty, albo co, kuervas. Po kiego grzyba komu taki program i takie wieści spod trzepaka i z magla ?!
    Hej !-
  • ~irvis
    (2013-02-08 23:26)
    Po prostu zadbana kobieta. Wygląda na tyle ile ma.
  • ~Pak
    (2013-02-08 21:23)
    ~re car cyryl patrzac na jej zdjecie nie utop sie czasem przy masazach w swojej wydzielinie albo nie schudnij tak ze ci sie gnaty rozleca.