• ~Sylwia
    (2013-01-26 20:54)
    Co to znaczy "Wylaszczenie totalne" ?
  • ~Awatar
    (2013-01-27 13:07)
    Do "żaba2013-01-26 15:07

    A kim jest ta pani? Zupełnie jej nie znam!" Jesteś wyjątkiem, zna ją wiele osób. Przez wiele lat prowadzała się z 18-letnim młodzieńcem, którego potem porzuciła dla starszego zasobnego ojca jej dziecka. Szkoda przestrzeni witrtualnej na wzmiankę o tej pani. To obleśne zachwycanie się pismaków, tym że ktoś po porodzie wygląda jakby nie rodził jest dowodem całkowitego idiotyzmu i szkodzi społecznie, bowiem po takiej notatce u czytelniczki w jej podświadomości zawsze pozostaje skojarzenie - ciąża szkodzi, ciąża deformuje etc. Już nie mogę patrzeć na te przygłupie i nachalne sformułowania!
  • ~hahahaha
    (2013-01-30 21:52)
    fajna dupencja, z lozka bym na pewno nie wyrzucil!
  • ~ewao1
    (2013-01-29 13:48)
    Boże, cóż to za wyraz "wylaszczenie" , to chyba nie po polsku
  • ~maya
    (2013-01-28 00:27)
    Mucha Socha I Zielińska - trzy głupie pindy celebryckie były w 2010 pod krzyżem wyśmiewając się z modlących. Dziwnym trafem ich trzy mizerne osobowości zostały wylansowane do granic obłędu kontrakty, wywiady, role w filamch i chałturach," ikony mody" i inne brednie wciskane Polkom.
    Dodatkowo Socha z przydupasem Tuska - Karolakiem w pewne komedii romantycznej tez puściła kilka wstawek obrażających krzyż i ludzi z Krakowskiego. I za tą postawę została Divą , Najpiekkniejszą i inne haracze.
    To żalosne .
  • ~PGR-y w modzie
    (2013-01-27 15:33)
    gliwa, mucha, socha - sama szlachta z czworaków:))
  • ~tylko pytam
    (2013-01-27 15:10)
    Czy to prawda, że Gliwa POdobnie jak Mucha i Socha były wśród lumpów atakujących i opluwających obrońców krzyża w sierpniu 2010?
  • ~Awatar
    (2013-01-27 13:10)
    Do "~ser2013-01-26 13:01

    Co to za jezyk ! Gdzie ci pismacy chodzili do szkoly ? W stolycy..." Ja podejrzewam, że Wyższej Szkole Komunikacji Społecznej w Toruniu, na czele której stoi największy polski orator-erudyta Ojciec Dyrektor!
  • ~życzliwy
    (2013-01-27 13:08)
    Szkoda, że do niedawna świetnie wyglądająca laska tak się oszpeciła. Fatalnie wygląda z tymi długimi włosami . Tylko figura jest okej. Zmień kobieto wizażystę!!!
  • ~~~
    (2013-01-27 08:44)
    Bezrozumny, bełkotliwy artykuł, żebranie o kliknięcia. Dno. Bleee...