• ~gimbus
    (2013-01-12 15:46)
    A teraz wszystkie dziadki co w ogóle pamiętają co to za jedna niech sobie zerkną do lustra. :-DDD
  • ~kolo
    (2013-01-12 20:56)
    Widzialem ten okaz seksu w bardziej +wyczerpujacych+ scsenach

    Chcesz odreagowac? Popatrz:

    3 x w.atlantspace.de/video/marianna4a.html
    i wczesniejsze fotki
    3 x w.atlantspace.de/marianna/
  • ~Gwidon Małolepszy
    (2013-01-17 21:32)
    Lykaj Pamela poki gardlo drozne i poki powloczysz nogami. A ci ci nie pija to najgorsi...
  • ~olmaria7
    (2013-01-16 14:21)
    obraz nędzy i rozpaczy dla tych, którzy sfotografowali te podarte rajstopy. No i cóż takiego ? Wynika z tego, że ich właścicielka bawiła się szampańsko, że nie siedziała a"pod ścianą", z którą nikt nie chciał tańczyć . Doprawdy wstyd ale nie dla niej.
  • ~hanka
    (2013-01-16 09:21)
    No i co chcieliście pokazać? Rajstopki się podarły - normalne. Pamela chociaż po imprezce wygląda fajnie. Jest zgrabna, szczupła, fryzura się utrzymała, makijaż też. Muszę przyznać, że ja po imprezkach wyglądałam o wiele gorzej. Zdarza się że wielu biesiadników kończy imprezę z gębą w talerzu z resztkami bigosu. No i co - impreza to impreza. Jesteście żadni sensacji. Pamelę lubię i będę ją lubiła - za całokształt.
  • ~Autorowi hańba
    (2013-01-15 02:07)
    To zwykłe chamstwo tak poniżać ludzi. Na miejscu Pameli należy wytoczyć proces sądowy za publikację takich zdjęć.
  • ~lolo
    (2013-01-14 23:43)
    Gdyby był konkurs na najgorszą fotografię to ten pismak miałby wielkie szanse na zajęcie miejsca w czołówce. Żeby zrobić sensację wystarczy wybrać spieprzone zdjęcia, jeszcze je trochę przerobić i dopisać do tego kretyński komentarz. Mistrzowie kłamstwa!
  • ~KiMo
    (2013-01-14 21:36)
    Jej czas , gdzie za nia szalaly wszystkie meskie istoty juz dawno minol. Ona
    tego nie chce akceptowac i jej wyglad nie ma nic z kobiecoscia wspolnego.
    Wyglada jak plastykowy produkt , moze i takze ma plastykowe czesci
    takze juz w glowie... Co daja pieniadze? Chwilowo moze i cos, ale jak widac
    u prawie wszystkich VIP z czasem traca wiecej niz zyskali , bo mysla , ze
    za pieniadze sie wszystko i wszystkich kupi - co chore istoty, mysla, ze
    ich ktos jako VIP traktuje, bo oni czyms sa. Gdy tylko pieniadze role graja,
    sa kasowani. Co za durne i pomylone VIP...
  • ~Europa
    (2013-01-14 11:42)
    Ona na tym zdjęciu ma krzywe nogi! I raczej powinna zrzucic to co pozostało z rajstop. Jesli ona uwaz sie za dame to nikt nie powinien jej widzieć w takim stroju, ale to chyba inna kultura.
  • ~angela
    (2013-01-19 13:39)
    Ma bardzo pospolite , wręcz ordynarne rysy, tylko makijaż , ciuchy no i tylko dobra figura.