• ~aga
    (2013-01-10 17:34)
    ZAWSZE MIAŁA BRZYDKIE NOGI...
  • ~Maja
    (2013-01-04 16:00)
    A kiepskie dziennikarzyny chcą z nas zrobić odmożdżonych glupków
  • ~krys
    (2013-01-13 13:38)
    jakieś bulwy nad kolanami---co to ,czyżby celulit---no faktycznie ,powalające.W Pani wieku---mini to niewypał,---elegancko ---,jak na czerwonym dywanie Hollywood---to tylko długa,albo do połowy kolan---tylko tak byłoby elegancko---a wyszło tandetnie,prowokująco.
  • ~do
    (2013-01-11 00:53)
    Czy ona też,zgodnie z obowiązującą modą zainplantowała sobie rekinie szczęki.
  • ~hengaj
    (2013-01-10 13:47)
    Starej babie w głowie już się całkowicie pochrzaniło.Dla mnie zawsze Pani była
    wybitnym dziwolągiem! Nawet w latach mojej młodości.
  • ~olmaria7
    (2013-01-09 19:15)
    wogóle nie ten wiek, nie te grube, krótkie nogi no i b.brzydkie kolana
  • ~bacaz Zakopanego
    (2013-01-09 01:35)
    Chociaz raz byscie sobie glupole odpuscili i dali ludziomspokuj chyba juz swoje zeby zjedliscie na dokuczaniu innym.
  • ~Awatar
    (2013-01-06 21:56)
    Pani FCigura niech nie robi zbędnych "figur" i zajmie się córkami Coco i Kashmir. Jak to wygląda, gdy Mama pozuje na puszczalską a córki chcą mieć przyzwoitych rodziców, przynajmniej matkę. Nie wiem co sądzić o takiej mamusi, co kusą spódniczką kusi. Może ma taki nawyk, a może to nie nawyk a jak to mówią Rosjanie "charakter"? Podsumowując, przygłupiasta pomarszczona podfruwajka z celulitem wszędzie gdzie tylko swoje stare ciało odsłoni. Żenada.
  • ~ABC
    (2013-01-06 21:24)
    Z cala sympatia dla p. Kasi Figury to uwazam, ze mini juz jej nie sluzy.
    Znacznie lepieh bedzie polowka kolana,
  • ~obserwator
    (2013-01-04 18:52)
    A jeszcze nie tak dawno sie ta gwiazda zalila , ze jest bita przez meza a dzis juz promienieje nastolatka z holywoodu!!!