• ~baj
    (2012-12-30 15:01)
    a potem będą pie..yć że za małe mają emerytury
  • ~booboo
    (2013-01-02 09:15)
    Wszyscy pytają się "skąd oni to mają ?"
    Odpowiedź jest prosta.
    Sami nabijacie im kabzy, kupujecie durne czasopisma z ich płytami, chodzicie na koncerty, słuchacie ich " utworów", małolaty szaleją na występach tych tzw. "gwiazd".
    Ich występy we Wrocławiu i Warszawie na zakończenie roku to po prostu żenada.
    A potem frustracja , " skąd oni mają ?"
  • ~AEB
    (2012-12-30 00:51)
    NIE MARTWCIE SIE MOI DRODZY.NIE WIEM ILU OBCO KRAJOWCOW MA W POLSCE APARTAMENTY W WARSZAWIE POSIADLOSCIW POLSCE.WIEM NA PEWNO ZE MATYLDA MA PALAC W POLSCE.NIKT NIECH NIE ZAZDROSCI.TO NAWET LEPIEJ.;..CZY ZDAJECIE SOBIE SPRAWE ZE JEDEN M KWADRATOWY W WARSZAWIE KOSZTUJE WIECEJ NIZ W JAKIM KOLWIEK PANSTWIE W EURPIE ZACHODNIEJ.A MY DO TEJ EUROPY TEZ NALEZYMY TYLE TYLKO ZE SRODKOWEJ.MOZE NIE WIECIE TO WAM NIECH URZAT MIASTA WARSZAWY PODA ILE KAMIENNIC NALEZY DO ZAGRANICZNYCH INWESTOROW?KTO NASZYM POLAKOM ZABRINI INWESTOWAC W NIERUCHOMOSCI ZA GRANICA.CHETNIE SAMA BYM KUPILA POSESJE W CHISZPANNI ALBO SKROMNY DOMEK NA OBRZEZACH PARYZA.JUZ SIE OD ROKU ROZGLONDAM...NIE MARTWIE SIE O PENSJE W ZUSIE.ZA GRANICA.I TAK NIE DOSTANA;NI WIENCEJ.BO DOSTAJE SIE PENSJE JESLI SIE MIESZKA W DANYM KRAJU.MUSZA WIEC OPLACAC ZE SWOJEJ KIESZENI FUNDUSZ EMERYTALNY JUZ TERAZ NA PRZYSLOSC ZAGRANICZNY.MOJA ZNAJOMA DOSTAJE PENSJE W BELGJI NIE MA MOWY O WYJEZDZIE DO CIEPLEJ CHISZPANNI TYLKO ANGLICY MAJA OPRACOWANY SYSTEM SPOKOJNEJ STAROSCI W CIEPLYCH KRAJACH.WIEC MORZEMY I MY TAKI SOBIE OPRACOWAC.WSZYSTKO W REKACH NASZYCH DROGICH MINISTROW.NIECH WRESZCIE WEZMA SIE DO ROBOTY I PRZEPROWADZA ODPOWIEDNIE REFORMY ZAROWNO W KRAJU JAKI NA OBCZYZNIE. ZAMIAST NARZEKAC TO OPRACUJMY POLSA REFORME SPOKOJNEJ SRAROSCI.JA POTRZEBUJE DUZO JODU WIEC PRZESIADUJE W BRUKSELI.MAM TYLKO PONAD GODZINE POCIAGIEM NAD MORZE.W POLSCE TRZEBA PRAWIE DOBE ZEBY DOJECHAC DO GDANSKA CZY SZCZIECINA Z PODLASIA.;.;JAKOS O NAS TAM NIE ZA BARDZO DBAJA.NA WIZYTE U DOKTORA W BIALYM TO POL ROKU SIE CZEKA CHYBA ZE PRYWATNIE.WSZYSTKICH NA TO NIE STAC.TYLKO NIECH NIE ZAPOMNA NASZEJ ZLOTOWKI DO EURO PRZYPASOWAC I LEPIEJ NIECH JA ZOSTAWIA BO DOPIERO TO NASZ NA SKZRPETY NIE BEDZIE STAC.ANGLIA SIE NIE DALA DANNIA I FILLANDIA.MY TEZ MORZEMY.ITP...BEA.
  • ~AEB
    (2012-12-30 02:23)
    KTO POWIEDZIAL ZE AMERIKANIE SA SZCZESLIWI CHOC NA TAKICH WYGLADAJA.NIE TRACMY NADZIEJI.NIE BOJCIE SIE WLASNYCH IDEI.JAK JUZ WCZESNIEJ WSPOMNIALAM LOS PRZYNOSI NIESPODZIANKI TRZEBA TYLKO MU TROCHE DOPOMUC.TROCHE MOZE NAWET DUZO.WARTO ZAWSZE PROBOWAC A NOZ WIDELEC SIE POSZCZESCI MIEJMYTYLKO DOBRE CHECI.;...KRONIKA BEATY M.;.;CDN...SZUKAJCIE KOMENTARZE W KAZDEJ DZIEDZINIE...
  • ~Gepard 72
    (2012-12-30 12:50)
    Jak tu wyżyć!!! Zarabiają setki tyś/zł 5do10tyś zł za dzien nagraniowy do filmu,
    od 50 do 100 tyś. za koncert. Zorganizowane szajki kręcą bzdurne seriale jak
    wodę w wiadrze. Kto kiedyś słyszał o bezrobociu wśród aktorow ? kabareciarzy
    i im podobnych? Zarabiającego 1,5 do 2,5 tyś. zł. nie stać nawet na kupno mieszkania. Rozwałić ten system prywaty i sobiepaństwa.
  • ~cyryldrab
    (2013-01-02 00:28)
    a w burdelu sie pracuje czy sie mieszka.
  • ~cyryldrab
    (2013-01-02 00:28)
    BURDELLO BUM BUM
  • ~Agnieszka
    (2012-12-30 14:46)
    A na stare lata płaczą,że mają 1100 zł. emerytury.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2012-12-30 15:08)
    Beata Kozidrak zaszalała najbardziej a ostatnio pisaliście ile to mniej zarobiła w tym roku. Za co oni mają takie dochody? Nie zazdroszczę legalnie zapracowanych pieniędzy, ale takie różnice w stosunku do reszty społeczeństwa ti jest moralne?
  • ~piotrc
    (2012-12-30 15:29)
    Teraz pora na zestawienie polityków,którzy mają domy za granicą.To że mają nie ulega ątpliwości.