• ~Jan
    (2012-11-19 08:03)
    I to jest przykład manipulacji dziennikarskich. Jak mozna napisać, że ktoś jest brzydki jesli kazde zdjecie przeczy tym słowom. Takich dziennikarzy należy zwalniać i niech buduja drogi w Polsce. Będzie wiekszy pożytek.
  • ~BEATA
    (2012-11-29 08:39)
    PIĘKNA :):):)
  • ~Marek
    (2012-11-19 08:06)
    TA KOBITKA JEST BOMBA I TYLE!!! autor artykułu chyba piękno postrzega inaczej.
  • ~Lidia
    (2012-11-20 08:20)
    To "nieco inaczej oznacza", że jest cudowną kobietą. Nad wyraz piękna i elegancka
  • ~sceptyk
    (2012-11-19 14:30)
    Ona miała odwagę się pokazać. Nasze gwiazdy tego nie zrobią, bo są zbyt zapatrzone w swoją boskość.
  • ~aga
    (2012-11-19 15:50)
    a ty redaktorku pokaz swoja partnerke bez makijazu albo wyuzdana hanie lis
  • ~julianna
    (2012-11-19 19:50)
    to ja przegladam mysle gdzie ta potwora a tu piekna pani !! wyglada jeszcze lepiej bez drogich sukniii i makijazu ! przepiekna ! a dziennikarza wykopac !!!
  • ~Kibicowski
    (2012-11-19 20:27)
    SĄ CUDA-JAKIM SPOSOBEM TEN DZIENNIKARZYNA PRACĘ DOSTAŁ?
  • ~Andre
    (2012-11-19 21:19)
    Nie mam pojęcia o co chodzi autorowi tego newsa, chyba tylko o to żeby szukając taniej sensacji zwiększyć liczbę wyświetleń. Monica była i JEST piekna z makijażem czy bez, a na tych zdjeciach prezentuje sie jak zwykle zjawiskowo. To że na ulicy wyglada nieco inaczej niż na sesjach zdjęciowych czy na czerwonym dywanie jest chyba oczywiste. Chciałbym żeby moja żona wyglądała tak jak Monica w wieku 48 lat...Dla mnie na zawsze kobieta absolut.
  • ~Krystyna
    (2012-11-25 15:45)
    Chcialabym tak wygladac jest bardzo ladna kobieta .
  • ~zum
    (2012-11-19 09:15)
    autor to idealny onanista , przed oczyma ma kobiety z fotoshopa .Szuka idealnej baby dla swojej graby.
  • ~KA
    (2012-11-19 09:42)
    kto pisze tak bzdurne " artukuły "? Monica Bellucci jest przepiękną kobietą, z makijażem i BEZ!!!
  • ~zniesmaczona
    (2012-11-19 21:13)
    wedlug tej gazety to najlegantsza jest Ancia Dziadzia z czterema podbrodkami i dwu metrowym siedzeniem.FUJ
  • ~cyklista
    (2012-11-20 13:41)
    Cudów nie ma - zgadza się.
    Tak Monika B. wygląda na co dzień - zgadza się

    Oba zdania prawdziwe, ale zlepek jest tanią parszywą manipulacją.
  • ~Hassan
    (2012-11-20 17:12)
    Chciałbym żeby moja stara tak wyglądała z toną makijażu na twarzy, jak Monika wygląda bez.
  • ~Ela
    (2012-11-20 21:00)
    Świetnie wygląda, oby tak większość Włoszek wyglądała po 40-ce to będzie dobrze!
  • ~żenua
    (2012-11-24 12:13)
    Lepiej wygląda niż bez makijażu. Ale nie obeszłoby się bez krzykliwego i prowokującego tytułu co...
  • ~krystyna
    (2013-01-27 20:14)
    Sliczna kobieta.
  • ~OLIMP
    (2012-12-21 22:24)
    Monika ma już 48 lat, ale ciągle pięknie wygląda.Jest atrakcyjna nadal i warta grzechu. Porównajmy ją z naszymi celebrytkami, aktorkami... Nie ma o czym mówić
  • ~Kaja
    (2013-01-13 05:42)
    Wyglada pieknie!

Może zainteresować Cię też: