• ~hahahahaaha
    (2012-11-14 21:54)
    stara pudernica z nowa tapeta
  • ~donatella
    (2012-11-15 07:28)
    p Górniak śpiewa byle jak a teraz jest bardzo sztuczna a była kiedyś ładną kobietą co te operację z niej zrobiły !
  • ~Anatol
    (2012-11-14 16:32)
    Duza bużka dla P. Edyty , Wam sie pewnie podoba ta rozkraka Kinga z Tvn co sie tylko szczeży bo już nie wie co ma mówic
  • ~toni
    (2012-11-14 16:55)
    stara baba, z wyprasowanymi zmarszczkami.
  • ~gwiazdor
    (2012-11-14 17:08)
    ZLA ZONA I CZLOWIEK...
    nie mowiac wiecej...
    szkoda czasu na takie "gwiazdy"..
  • ~37
    (2012-11-14 18:44)
    szkoda ze nie potrafi wygladzic tego co ma pod deklem
  • ~Awatar
    (2012-11-15 02:26)
    Nie bardzo wiem czym się tzw. "znawcy muzyki" zachwycają. Pani owszem ponętna, ale dopóki nie otworzy swoich slicznych usteczek. Po ich otwarciu wylewa się potok niczego, podobnie jak jej śpiew. Piosenki banalne a głosik słabiutki. Piszecie że jest coraz gładsza. Pewnie technika czyni cuda, ale obawiam się że to wygładzanie dotkneło także płatów czołowych mózgu, które utraaciły kompletnie swoje pofałdowanie. Ostatnia stylizacja na bohaterkę filmu "Planeta małp", z ogromnie spiętrzoną fryzurę jest porażająco żałosna. A już to jej 'loce story" z obecnym partnerem zakrawa na farsę. Ale tak to już jest w tym kraju. Gdzie piosenkarka nie śpiewa ale jest, gdzie ksiądz naucza ale sam nie musi żyć według nauk, gdzie zamyuka się pijanego rowerzystę, ale już nie biskupa po flaszce, gdzie prokurator (i to generalny) spotyka się z mętnymi facetami w nocy. Oto kraj króla Ubu.
  • ~jagodzianka
    (2012-11-15 09:26)
    Piękna kobieta, piękna sylwetka, no i oczywiście piękny głos. Zawsze tak było i długo jeszcze tak będzie w przypadku Pani Edyty Górniak.
  • ~wielbiciel
    (2012-11-15 08:21)
    a ja wiem,dlaczego jest taka gladka-po prostu smaruje sie codziennie gooownem alanka!!!
  • ~edyta
    (2012-11-14 12:51)
    Ludzie co was obchodzi jak ona wyglada,nikt z nas nie jest idealny a poza tym czy to wy placicie za jej operacjie ...raczej nie wiec skad ta zawisc,aaaaaaaaaaaaaa juz wiem z kad ...polacy maja to wyssane z mlekiem matki hahahhhhha milego dnia