• ~Tylko pytam
    (2012-11-06 17:47)
    Kogo to interesuje.
  • ~Tatuś przyczynił się do urody mamusi i córeczki
    (2012-11-07 07:23)
    Córka marszczy brew aby powstały zmarszczki, a mamusia nieźle wygląda. Mamusia jest ładniejsza od córeczki, bo tatuś dał geny córeczce, a tatuś miał tylko taki wpływ na mamusię, że dał jej kasę na chirurga plastycznego.
  • ~Leila
    (2012-11-07 12:37)
    okropne raszple obie
    czy tej biednej Kulczyk nie wystarcza, że ma łeb na karku, zna się na biznesie i jest dojrzałą, atrakcyjną kobietą, musi koniecznie robić z siebie nastolatkę? kobieto, więcej godności, bo tym fiu bździu naprawdę sobie szkodzisz
  • ~p
    (2012-11-07 10:25)
    maja kase..i nic to nie zmieni..
    obie brzydkie..
  • ~ob server
    (2012-11-07 09:03)
    Fakt, obie wyglądają staro.
  • ~re wiktor
    (2012-11-07 08:40)
    wiktor2012-11-07 08:27
    Grażyna Kulczyk jest śliczna2012-11-07 08:17

    Grażyna Kulczyk jest kobietką pełną seksu i dlatego mi się tak podoba, a wygląda naprawdę ślicznie .
    ...

    to moze zacznij myślec mózgie a nie chu.jem



    A co twój mózg wymyślił świadczy o tym ze masz ch...ja , tam gdzie inni mają mózg.
  • ~Stif
    (2012-11-07 08:28)
    Miałbym problem...ale chyba "wybrałbym"... mamuśkę...
  • ~wiktor
    (2012-11-07 08:27)
    Grażyna Kulczyk jest śliczna2012-11-07 08:17

    Grażyna Kulczyk jest kobietką pełną seksu i dlatego mi się tak podoba, a wygląda naprawdę ślicznie .
    ...

    to moze zacznij myślec mózgie a nie chu.jem
  • ~mamoniowa303
    (2012-11-07 08:08)
    Moim zdaniem Grażyna Kulczyk wygląda jak jej własna wnuczka. Szczególnie szyja tego dowodzi !
  • ~Karo
    (2012-11-07 07:51)
    Corka niestety po tatusiu, tylko jeszcze bez zmarszczek. A mamusia biedula robi sie na nastolatke, tylko ze buzia wisi jak u mopsa.
  • ~komuch
    (2012-11-06 17:58)
    ...chcieliście Lanckoronskich..Komorowskich i innych przechrztów...to teroz bidę klepie 80% społeczenstwa a reszta sie bawi...
  • ~TOZ TO TRAGEDIA
    (2012-11-07 13:10)
    CO SIE TEJ STAREJ STALO? ALE SIE SKURCZYLA. I TAKA CALA POBABCZONA.. A TA MLODA CO MA RYJ JAK STARA BABA I WYTRZESZCZONE OCZY TO WYGLADA JAK BY SIE SZALEJU NAJADLA. KOBIETY ODDAJCIE SKRADZIONE PIENIADZE I ZACZNIJCIE PRACOWAC NA ZMYWAKU. TO BEDZIE JAKIS Z WAS POZYTEK.
  • ~Grażyna Kulczyk jest śliczna
    (2012-11-07 08:17)
    Grażyna Kulczyk jest kobietką pełną seksu i dlatego mi się tak podoba, a wygląda naprawdę ślicznie .
  • ~Biedroń
    (2012-11-07 06:20)
    mechanik Po- każ swoją szyję .
  • ~hrabia Nowak Kowalski
    (2012-11-07 05:50)
    Córcia się zapuściła
  • ~abc
    (2012-11-06 23:58)
    "Prawie" czyni wielką różnicę...
  • ~antonina
    (2012-11-06 23:58)
    Ludzie ! Skad w Was tyle jadu i nienawisci .To ma byc kraj chrzescijan ! Zenada !
  • ~lekarz
    (2012-11-06 22:11)
    tak, młodsza ma problemy z tarczycą, a starsza... plastyka na przeciętnym poziomie...
  • ~dozywiacz
    (2012-11-06 22:04)
    Stara lampucera a młodą udaje i tak zgnijesz jak reszta prostych ludzi nawet ci operacje plastyczne nie pomozgą a ze masz kase to mnie to zwisa chyba ze dałabyś kesz dalbym cie possac
  • ~ech
    (2012-11-06 21:58)
    matki, córki, żony, kochanki agentów PRL-u, sami agenci a także umoczeni dziennikarze i sama swołocz postkomunistyczna - oto towarzystwo Róż Gali.

Może zainteresować Cię też: