• ~dziadek
    (2012-11-05 09:54)
    Fajna babka.
  • ~Ula
    (2012-11-08 16:39)
    Wszystkie makijaże i szminki = To właśnie jest obrzydliwe...Żygać mi sie chce ,kiedy widzę wytapetowane ... C mają powiedzieć mężczyźni , którzy lubią całować...?==All makeup and lipstick = This is disgusting to me ... want to puke when I see papered ... C have to say men who like to kiss ...?
  • ~Ewa
    (2012-11-05 17:44)
    Wygląda wspaniale i elegancko. Teraz dopiero widać, że ma klasyczną urodę. A te chochliki i sexapil w oczach!, Ten uśmiech i urok to co, durny redaktorze z bożej łaski a dokładnie z wiochy. Jak się nie znasz chamie na tym co ładne, piekne a co klasyczne to pisz o wykopkach a nie o urodzie kobiecej.
  • ~szejk
    (2012-11-05 19:01)
    ~Ewa~Brawo! Dobra riposta .facecik ktor napisał ten text powinen wylecie na zbity pysk w okolice gnojówki gdzie się wychował pod okiem ojca z SB. Dlaczgo z SB ? Bo ta gangrena niszczyła to wszystko co piękne i naturalne, śledząc życiorysy SB to 95 PROCENT pracowników bez matury,z pochodzęnia chłopskiego .ze sztuka kulura kontakt na maxa ograniczony .Majac takie otoczenie nie było mowy o.zrozumieniu walorów piękna. Czego znakomitym przykładem są wypociny tago faceta który napisał o Sharon Stone.Nie wiem czy większość internautów jest świadoma: z top pewnego zrodla wiem ze Dziennik zalozla w2006 byla gwardia z UB wchodzac w biznes z Niemieckim wydawca ...
  • ~lolek
    (2012-11-05 19:12)
    Kretyn znowu prowokuje... gdyby pokazała swoje krocza...
    to bez problemu polowa Polskich dżentelmenów stała by w kolejce by zrobić Sharon Stpne francuska minente...
  • ~tapeciarz
    (2012-11-05 21:15)
    ciekawe jak zmyje ta tapete chcialym wtedy ja zobaczyc przed obiadem
  • ~ddd
    (2012-11-05 20:14)
    Piekna kobieta ,piekna kobieta,piekna kobieta,piekna kobieta i tak w kolko piekna kobieta
  • ~Atomek
    (2012-11-05 21:22)
    Redakcja chce tylko jak najwięcej odsłon, komentarzy (nie ważne jakich). Dlatego wypisują takie bzdury.
  • ~vh
    (2012-11-06 10:34)
    Spoko, nigdy nie bylem jej fanem (fanem jej urody) ale dalej wyglada niezle, cycki male ale jedrne, skora ogolnie tez ok.
  • ~yaro5000
    (2012-11-07 00:48)
    Myślicie suki, że zawsze bedziecie młode? Ona ma nad wami te przewagę, że wy w jej wieku będziecie odpychajace.