• ~andrzej Nigaj
    (2012-11-05 00:10)
    wyglada cudownie.
  • ~mamoniowa303
    (2012-11-05 08:01)
    Obłudna stara klabzdra po przeróbkach.
  • ~OLAF
    (2012-11-04 01:04)
    Uważam,że komentarze ubliżające kobietom nie powinny być publikowane,to nie ma nic wspólnego z wolnością słowa czy wyrażania opinii a jedynie przepustką dla chamstwa,czas odróżniać jedno od drugiego-rozumieją osoby Wyw- loki,adonisy,Klary i inne czwororęczne stwory stukające w klawiaturę!!!
    OLAF-prawie Moher
  • ~LAS
    (2012-11-04 04:58)
    Obie panie są piękne i zadbane. Ich rówieśniczki powinny brać z nich przykład !!! Trudno zrozumieć dlaczego tak wiele osób po czterdziestce przestaje dbać o swój wygląd i zdrowie. Piją, palą, narkotyzują się, zatruwają się niezdrowym jedzeniem, przestają się gustownie ubierać, nie dbają o włosy i cerę, nie chodzą do dentysty. Czasami jest to sprawa braku pieniędzy i nadmiaru stresów. Niestety najczęściej podłożem zaniedbania się jest lenistwo, ignoeancja, apatia... Moim zdaniem człowiek powinien dbać o swoje zdrowie, urodę i wygląd do końca życia.
  • ~Aga
    (2012-11-04 00:38)
    Tak trzymac Pani Agato - a te uwagi godne pozalowania to pisza bardzoooooo nieszczesliwi ludzie
  • ~Obs
    (2012-11-04 10:12)
    Jedna rozwodka końtra druga rozwodka,
    Jeden scond hand kontra drugi second hand!
  • ~lufa 68
    (2012-11-04 10:15)
    Pewnie inspiracją dla tej p.Agaty od teraz będa pustaki /Siwiec/
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-11-04 17:42)
    Tu jacyś zboczeni dziennikarze piszą o brzydkich lub niezgrabnych kobietach jako o oszołamiających pięknościach. Opanujcie się! Niedługo posłanka Anka będzie dla Was wzorem seksu. Jeśli kogoś uraziłem, to z góry przepraszam, bo nie chciałbym, żeby Policja "wchodziła" do mojego mieszkania o godzinie 21.45.
  • ~ŁUBUDUBU
    (2012-11-04 19:58)
    Re @LAS:
    Gdybyś ją widział ustawicznie, wtedy... te 10-15 lat temu, z bliska?
    Gdybyś pomyślał dzisiaj, że znowu powróci, jako tzw.ideał babci (a powraca, niestety!), to byś się raczej powiesił/ zastrzelił...
    Odpowiedź dla idiotów, którzy/ które twierdzą, iż jakakolwiek krytyka tego typu osób to wynik zazdrości:
    Czy nie znasz innego uczucia?
  • ~andzielina
    (2012-11-05 00:06)
    Jak meszczyzna krytykuje kobiete to nie meszczyzna to dno i pokraka jak swiat nie widzial a kobieta krytykuje to tylko zazdrosci bo inna wyglada lepiej i lepiej sie jej powiodlo. Prawdziwy dzentelmen to nawed nie czyta Waszych glupot nie zawraca sobie Tym glowy tylko balwany i kuslawe baby.