• ~bim
    (2012-10-24 20:17)
    wolę nogi od twrzy ...
  • ~wow
    (2012-10-25 09:11)
    czym większe zbliżenie, tym większy horror !
  • ~Gosc23
    (2013-04-11 14:20)
    Pani Minge wyglada bardzo dobrze. Zawistne komentarze pochodza od brzydkich kobiet z owlosionymi nogami, niemytych grubych facetow ktorzy maja tluste zony i onanizuja sie w piwnicy i malolatow ktorzy nie mieli jeszcye seksu poza tracaniem kapucyna.
  • ~katrina
    (2013-01-18 12:07)
    Taka projektantka jak wygląda, choć nogi całkiem niezłe. Ale wszystko ma swoje miejsce, czas i porę a to nie było miejsce na prezentację nóg, krocza czy gruczołów mlecznych. Przyjście na uroczystość w stanie niedoubrania świadczy, że coś z głową nie tak. Ja kiedyś też wyskoczyłam do pracy ubrana do połowy i w rajstopach pod długim płaszczem. W pośpiechu zapomniałam o spodniach. Jak mi powiało mrozem po siedzeniu to stwierdziłam, że coś jest nie tak. Byłam bardzo zaskoczona, że zapomniałam o spodniach, Z jednej strony cieszyłam się, że płaszcz był długi, z drugiej żałowałam, że nie krótki, bo zauważyłabym od razu. Słyszę od znajomych, że mają bluzkę na lewą stronę, skarpetki każda z innego kompletu czy w ogóle wyskakują z domu w kapciach. Wszystko to problem kondycji, zwłaszcza umysłowej. Więc z Ewy Minge taka projektantka i prezentuje sobą to, co ma w głowie.
  • ~bryyyyy
    (2012-11-15 15:42)
    Te nogi godne sa twarzy tej pani. Bryyyyy
  • ~Nie odpuscimy
    (2012-10-26 08:51)
    Nie zawracanie głowy. Donald gdzie jest nasze 300 miliardów??!
  • ~pzpr
    (2012-10-25 21:12)
    chirurg plastyk to ten sam mistrz co ponaciagał rodowicz bo maryli lewa powieka opadła i tej plastikowej minge brwi zrobił na czole i usteczka do wyciągania gwoździ z ławek.
  • ~viola
    (2012-10-25 20:32)
    Przykuwa oczy do nóg, a może nawet ciut wyżej i odwraca uwagę od twarzy, którą pokazuję dzieciom, kiedy chcą jeszcze dłużej spać!
  • ~slazak
    (2012-10-25 19:16)
    Glowa siwieje to i d... szaleje. Wlasciwie to sa typowe objawy niezrownowazenia psychicznego. Ani to ladne ani gustowne, powiedzialbym **********
  • ~Nogiproste jak rury