• ~ja
    (2012-09-10 14:10)
    Nie dam ani złotówki na fundację.My się zbieramy a oni się bawią!!!
  • ~spartacus
    (2012-09-10 23:22)
    Bogaty wspierający tych "biednych". Serduszka kapitalistów polskich są czułe, ale polski kapitalizm czuły już nie jest. Zwycięzcy walki klas oddają pokonanym ochłapy pomocy. I jeszcze w glorii fleszów zarządzają funduszami tej pomocy. Płakać się chce z takiego systemu w XXI wieku.
  • ~Marc
    (2012-12-03 06:47)
    No a gdzie Doda, ona potrafi wepchac sie wszedzie. Co, moze ochrona nie wpuscila?
  • ~Cezary z Edmonton
    (2012-11-08 14:26)
    --KINGA RUSIN ZE SWOIM PARTNEREM WYGLADA PIEKNIE... BRAWO PANI KINGO !!! TAK OCENIA PANSTWA WIELE WIELBICIELI!!!
  • ~targowisko próżności
    (2012-10-20 16:54)
    Para Rosatich - obrzydliwość ! Ona jak stary łach ze szmateksu, on wykrzywiony jak stary clown na łożu zgonów. Brrr !!!
    Drzyzga - wygląda fatalnie.
    A Justyna Pochanke - jak POłamany chochoł, uczepiony starego kija.
  • ~Jankiel
    (2012-09-21 14:43)
    Sami potomkowie górali z nad Synaju. Te długie, zawinięte nosy, te zbliżone oczy, te linie czubka nosów poniżej końcówek małżowin usznych. Gdzie się podziewają rasowi Polacy ?
  • ~antolka
    (2012-09-13 15:38)
    Najpierw bogacą sie na pracy najemnej a potem udają aniołów filantropii. Wszystko po to aby pokazywac się i szpanowac w tzw. towarzystwie, oczywiście artyści maja upiekszyać to zgromadzenie.
  • ~maja
    (2012-09-16 18:37)
    niemczycki mlody wyglada jak facet prawdziwy facet nie wydmuszka piekna elegancka matka ojciec ciagle przystojny ale narzeczona nie trafiona
  • ~jana