• ~Pola
    (2012-08-30 11:55)
    Włodarczyk na razie MOŻE i kręci Krawczyka ... ale jak urodzi chociaż jedno dziecko i wszystko jej się TAM... yyyy , powykręca i kalita zmieni wygląd TO I ONA PÓJDZIE W ODSTAWKĘ. Krawczyk to dupek. Straszny palant. Obciach pokazywać się z takim NIEMĘSKIM faciem. MĘSKI to znaczy ODPOWIEDZIALNY. A on yyyyy ... dupa ? krajcowa ?
  • ~tez tak myśle
    (2012-08-31 10:12)
    Nie lubię Włodarczyk zabrała męża dziewczynie i ojca dzieciom, głupia tępa suka.
  • ~Edward Sopot
    (2012-08-30 12:15)
    one tak naprawdę nigdy tej sympatii ( sic ! ) nie miały

    One były wypromowane i... tyle
  • ~Oko
    (2012-09-03 22:52)
    Niech się zastanowią nad sobą małpy
  • ~koszmary
    (2012-09-13 18:08)
    Długi partnera Hermann spłacone-Knorr pomógł,zatrudnił oboje w reklamie.Do urzygu musieliśy oglądać jakie to pyszne gołąbki,placki ziemniaczane,kurczak z PROSZKU. Co do O.Moro dziwię się,że żyje z takim prymitywem,chłopkiem-roztropkiem.Są siebie warci!!!
  • ~babcia
    (2012-09-05 16:10)
    Ja też tak uważam,że wchodzić w paradę koleżance a w ogóle budować swoje szczęście na gruzach innej osoby osoby jest świństwem.. A gdyby tak los się zemścił ?
  • ~estetyk
    (2012-09-05 19:53)
    Potworniasta baryła. Bardzo niezgrabna i bardzo brzydka.
  • ~HGH
    (2012-09-08 21:10)
    A co obecnie takii ZAMACHOWSKI ,ITA JEGO FLAMA co oni sobą reprezentują również Pazurai i wielu sobie podobnych co po 3 lub 4 razy wymieniają partnerki anie biorą pod uwagę tych biednych dziecii..CZY tacy ludzie zasługują na jakikolwiek szacunek w/g mnie żaden, takiijejj chołocie życzę im by los zemścił się na nich w okrótny sposob a tym ich dzieciom wynagrodził samym dobrem.OBY TO SIĘ SPEŁNIŁO ???
  • ~Ewa
    (2012-09-11 16:12)
    Brawo !!! Dobra reklama żeby powrócić do popularności!! Np właśnie o to chodzi żeby być na "topie" ;)))
  • ~robert
    (2012-09-11 23:07)
    Nie jedna z nich charakteryzuje się fiutem w herbie.