• ~bb
    (2012-08-29 10:59)
    jak sztachety w zeschłym płocie...
  • ~znawca słusznie pochodzących
    (2012-09-05 13:43)
    Pochodzenie paskudne,ale jest na to rada.
    Pobierać co kilka dni spermę od Jarosława i zapylać wszystkie panny.
    Za kilka lat będą ładne dzieci i śliczna młodzież.
    Dziewczynom usunie się włosy z nosa i sukces w wyborach miss gwarantowany.
  • ~artysta
    (2012-08-30 09:28)
    Mając takie nogi powinna nosić sukienki do samej ziemi, aby nie straszyć przechodniów i nie powodować u nich niestrawności. Autorze notki - ładnie to tak nabijać się z córki Goleniowego Filipińczyka, zachwalając krzywe patyki?
  • ~PiSowiec forever
    (2012-08-29 23:34)
    Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nogi, jak dwa wykruszone "Sporty".
  • ~marg
    (2012-08-30 10:12)
    nogi jak nogi przynajmniej się nie pozaciera w kroku
  • ~Norma
    (2012-08-30 12:35)
    Już od dawna w Polsce panuje szemrana MODA NA KATE MOOSS. (nie wiem czy dobrze napisałam). Ona właśnie tak staje, STOPAMI DO ŚRODKA !!! I te nasze wszystkie celebrytki JUŻ TAK MAŁPIUJĄ OD JAKICHŚ 10 LAT. PRZECHODZI TO NA CORAZ MŁODSZE PANIENKI ! TAK jak NIEWYRAŹNIE WYPOWIADANIE KOŃCÓWEK np. przyjść... mówią jakoś przyjsc - seplenią !!! jak niedorobione dzieci. A wiecie PO KIM TE NIEDOSKONAŁOŚCI ?
  • ~Lorneta
    (2012-08-30 12:38)
    Według mnie KRZYWE ! Łydki ZBYT ODCHYLAJĄ SIĘ NA ZEWNĄTRZ, co uwydatnia krzywiznę ALE ZA TO DZIEWCZYNY !!! TAKA POSTAWA SPRAWIA ŻE DUPA IDZIE DO TYŁU I SPRAWY Z PŁASKIM ZADKIEM ZNIKAJĄ !!! Co nie wiedziałyście ?
  • ~PRZEMYK
    (2012-08-30 14:14)
    Z TAKĄ PRZESZŁOŚCIĄ JEJ RODZINY WLAZŁBYM DO MYSIEJ NORY. A NOGI JAK NOGI I TAK IDĄ NA BOK!!!
  • ~Stanisław
    (2012-08-30 15:44)
    ******** podglądacze, nie mogliście wsadzić swojejn kamery pod spódnicę lub do samej pochwy? Może oblała by wasze świńskie ryje moczem albo osrała wasze zboczone pomysły. Chamskie podglądanie , szczeniackie zabawy redaktorków
  • ~BIEDRONKA