• ~soja 35
    (2012-08-28 10:05)
    co wy chcecie od niej. kazdy wie ze sloma mimo kasy nigdy nie zniknie jak sie na niej spalo nawet pokazywanie nóg w krotkich spoodenkach czy pisanie /hahaha/piesni po angielsku.zamiast dziwacznych ubran powinna iśc do logopedy bo nie wyraznie moai a operacja buzki by tez nie zaszkodzila jej. na razie to jest gwiazda podworkowa
  • ~autor, autor
    (2012-08-28 11:18)
    jak zwykle, nawet bez metki to i tak prowincjonalny kicz.
  • ~GR....
    (2012-08-28 21:51)
    metka- metka, ale jak ona wyszla ze sklepu z alarmem na podeszwie...to ten bialy pasek przyklejany na towarze,dla bezpieczenstwa, ale jak to bylo z butami mozna sobie dospiewac reszte...
  • ~Darek
    (2012-08-29 01:44)
    Jadowite komenarze tryskaja za kazdym razem z waszej geby nie wiecie jaki to byl powod tego a juz macie do chlapania te jezory plotkarze.
  • ~GR.....
    (2012-08-29 10:23)
    odp...Darek...jest rubryka komentarze i ludzie komentuja... sa rozne zdania i opinie na rozne tematy, sa dobre komentarze i te ciete.. w zaleznosci do zdjecia i tekstu,a co do butow... to jest powod... zoztargnienie lub niedbalstwo bo nie sadze ze chodzi tu o reklame, jest to osoba oficjalna.. publiczna i musi zawsze bez wzgledu na sytuacje czas i miejsce pamietac jak wyglada, taka jest druga strona medalu, ze jest przez lupe ogladan i komentowana...nie denerwuj sie czlowieku, ty tez komentujesz i w czym problem... dobrego dnia ...
  • ~Koral
    (2012-08-30 12:41)
    Gawęda jest PIĘKNA ! I żadna metka nawet JAKO KOLCZYK W UCHU JEJ NIE ZASZKODZI !
  • ~Niewybaczalne ? hihi
    (2012-08-30 12:40)
    Kurka wodna ! Ja też zawsze zapominam o metkach na butach ! I bynajmniej nie jest to z lenistwa. POPROSTU ZAPOMINAM. Ale DOMINIKA MA CHYBA JAKIEGOŚ STYLISTĘ albo sprzataczkę od takich rzeczy !
  • ~Jagoda
    (2012-09-06 12:47)
    Ja też zawsze zapominam o metkach na podeszwie i jakos nie uważam tego za wielkie faux paus. Dominika jak dla mnie prezentuje się fantastycznie, do twarzy jej zarówno w tym kolorze, jak i w fryzurze - kombinezon ma dziwny krój, ale jeśli ktoś ma go nosić, to właśnie osoby tak szczupłe i długonogie jak ona. Spięte włosy są dla niej idealne. Ten artykuł to tylko po to, żeby się czepić, widać że w zienniku sezon ogórkowy trwa :P
  • ~error
    (2012-11-06 17:30)
    Lemingi wam sie nudzi ze nie macie co robic tylko spuszczac sie z wrazenia na.klawiature i pisac swoje niedorozwiniete posty... Gimbusy do szkoly i do roboty !