• ~gośc
    (2014-04-03 14:43)
    każdy ma prawo do szczęścia tylko trzeba uważać by nie przysparzać tym nieszczęścia...
    a wyzwiska świadczą o autorach...
  • ~ja
    (2012-08-25 13:46)
    Paskudne egoistyczne babsztyle . Na pewno życie odpłaci im z nawiązką.
  • ~Rocho
    (2012-09-02 10:58)
    A mnie naprawdę g...o obchodzi kto aktualnie z kim sypia.Mierzi mnie jednak obnoszenie się pań i panów ze swoimi nowymi związkami partnerskimi. Kolejny czwarty bądź piaty związek - to chyba - jeśli nie patologia, to prostytucja. Prostytucja salonowa , nie ta plebejska, uliczna. Miejmy odwagę nazywać to zjawisko tak jak na to zasługuje. A jeśli patologia , podpowiadajmy naszym bohaterom aby się leczyli. I tyle.
  • ~krajanka
    (2012-08-27 19:50)
    Doborowe towarzystwo,jest co pokazywac!!!
  • ~fe
    (2012-08-27 07:35)
    Ale Korzeniowski ma starom rure .
  • ~janinaH
    (2012-09-02 17:17)
    Ten facet to erotoman i karzeł taki mały człowieczek . kiedyś w mym życiu miałam takiego karmazyna i nic nie wyszło z tej znajomości , miałam wrażenie że zacznę kochać się z nastolatkiem nie dorośniętym , czułam się obrzydliwie . Niebawem ta pani tak samo się poczuje i plunie na takiego faceta .
  • ~Marek
    (2012-08-28 10:38)
    Byłem kiedyś,parę lat wstecz,w SPA,w Solcu,gdzie byli również aktorzy,a wśród nich A.Włodarczyk. Tak antypatycznej i ordynarnej kobiety dawno nie widziałem i nie słyszałem. Przeklinała jak pijany furman. Cały urok Jej młodości i urody pękł,a zostało obrzydzenie.
  • ~Jane z Droghedy
    (2012-09-02 19:38)
    Maciej Maleńczuk świetny facet.aktor,wokalista i i rwacz jakich mało wypowiedział
    się kiedyś na antenie,że facet zostawiający żonę i dzieci dla innej to dno i łachudra.
    Uważam,że cudnie mieć przygody,romanse i poetyckie sytuacje.Jesteśmy w małżeństwach,bo trzeba dać dzieciom stabilny dom.Jesteśmy wolni i wchodzimy
    w super tango,trójkąt,esej ,poezję w śpiworze pod Rycerzową.Wyć w krzakach
    na skraju Hali Cudzichowej.Jego głowa na tle jesiennego nieba.Przwżywam cuda,domu nie rujnuję
  • ~Jane z Warwick
    (2012-09-02 20:06)
    Maciek Maleńczuk zaprezentował strategiczny sposób na wolność w związku:nie opowiadać/nikomu/nie zadawać pytań,pilnować mądrej strategii i super higieny.
    Mam za sobą i przed sobą doskonałe przeżycia ,których istotą jest seks.Życie stwarza wspaniałe sytuacje
    i to jest moje dobro.Małżeństwo nie jest niewolą.
  • ~ZZZZZZ:))))))))
    (2012-08-30 11:18)
    Właśnie JAK MOŻNA ZAKOCHAĆ SIĘ W Borcuchu ? brzydkie to że NIE !!! Ale ta panienka jest warta borcucha bo jest jak on brzydka i PRAWIE NIE MA WŁOSÓW. JEST O KROK OD WYŁYSIENIA. TO KARA ? :)))))))))))))))))