• ~bill
    (2012-08-22 21:24)
    hahaha clinton
  • ~smile
    (2012-08-22 20:54)
    lady who ?
  • ~kaszanka-polska
    (2012-08-22 21:26)
    nie wiem co tam robią Obama i Gates - to są tylko żony potężnych mężów ... a wrzucenie na tą listę Gagi to już kompletna kpina ... ciekawe dlaczego nie ma na liście Oprah Winfrey - ta kobieta manipuluje amerykańską opinią publiczną wedle uznania ...? ;]
  • ~zdenek
    (2012-08-22 23:52)
    lady zgaga iluminatka satnistka marionetka iluminatow
  • ~hahahaha
    (2012-08-23 01:36)
    58-letnią Merkel. "Forbes" nazywa ją "Żelazną Damą" Europy..
    Bez przesady, Po 1 - sze to nie dama, MENTALNIE - to zwykla gospodyni domowa z epoki Ericha Honeckera.. po 2-gie to zelazo to juz dawno zezarte prze rdze.
  • ~vp
    (2012-08-23 05:58)
    Niemcy ma ją znów historyczne szczęście ,mają panią Merkel . No cóż lepszym szczęście sprzyja. My zaś mamy nieustające zagrożenie kaczyzmem czy też czymś takim co cuchnie głupotą . No cóż znów będziemy narzekać na Ruskich ,Niemców ISzkopów),i innych ,sami zaś uznawać się za wybrany naród Europy. Wiemy coś o tym ,jest niespecjalne miłe zajęcie.
  • ~KOWALSKI IREK
    (2012-08-23 09:31)
    HA!HA!HA! MERKEL CHODZI WTYCH SAMYCH CIUCHAH NA ZMIANE Z DUZYMI GUZIKAMI. ONA NIE JEST WIELKA ONA MA TYLKO WIELKIE GUZIKI ISTARA SUKNIE OBCISLA!
  • ~kowalski irek
    (2012-08-23 09:34)
    JAK KTOS NIE WIE NAPRAWDE JAKA JEST MERKEL ! TO LEPIEJ NIECH NIE PISZE.
  • ~Schleife
    (2012-08-23 10:47)
    Jak lew ze Lwowa nie rzecz odpadowa! Moc nie chlapy,lachy,obozy i gulagi, nie Stones po ordurach,sierota w komorce UPA ! Moc jak kotlarz nad zupa ze smoly,wsrod ambicji smiesznych jak lisc konopi,na nic szamocze sie zuk,Angela Susana Andrea jak mlyn,jak rzad hut,jak slonce co do piaskow grzeje bo tylko slonko tu sie smieje,jak Disneya lale spelnia ja jej marzenia w lwowskim szale..
  • ~Polak Norwegii
    (2012-08-26 22:18)
    Ericka jak i POzostale - POslusznie chodzi na pasku BILDERBERGER Grupy. :))