• ~Fog
    (2012-08-23 08:00)
    Cóż z tego jak jest gruba jak bak i na dodatek nie ma kobiecego wcięcia tylko wyglada jak elegancka beczka.
  • ~krakowianka
    (2012-09-01 22:29)
    ktos zrobil jej przykrosc publikujac te zdjecia
    nie wierze zeby sama wymyslila taka sesje
    jezeli nie to katastrofa i cos sie jej pogorszylo z dobrym smakiem
  • ~olmaria7
    (2012-11-14 18:23)
    pani Elzbieto - ło jej !!
  • ~Emeryt
    (2012-09-07 13:58)
    żydostwu bez przerwy mało pochwał -tylko czy jest co chwalić ?
  • ~hahahaha
    (2012-08-23 01:49)
    pani Jaworowicz, mala rada:TO sie nie wietrzy, TO sie myje!
  • ~lolo
    (2013-01-13 09:18)
    Dżizas k...a ja pie...le
  • ~Król Maciuś I
    (2012-08-23 06:12)
    Choć mam tyle samo lat ,to mam wrażenie że pani Elżbieta może do mnie mówić dziadziuś. No cóż każdy ma to na co zasłużył !
  • ~vp
    (2012-08-23 06:44)
    @hahahaha -jesteś niezwykle dowcipny ,mam wrażenie ,że czytujesz Uważam Rze i wsłuchujesz się w głos pewnego radia z Torunia o wypowiedziach żoliborskich nie wspominając.
  • ~el
    (2012-08-23 09:00)
    Co na takie niepoważne pozy ludzie których ta pani < uzyła > w swoim ponoć powaznym programie. Zastanawiam się czy te wszystkie kobiety maja lustra? A to wina wszechobecnego zachwalania i braku uczciwej krytyki , dlategom.in. ta pani się tak osmiesza.
  • ~Krzysiek
    (2012-08-27 13:04)
    Mam 19 lat i dla mnie to prześliczna kobieta :D mniam... ahhh Pani Elżbietko <3<3 buziaczki ! :*:*:*:*
    Przy Pani 20 latki mogą się schować. Kobieta jest jak wino im starsza tym piękniejsza. Prawdziwe piękno to dojrzała kobieta a nie dziewuchy. Kobiety do 70 roku życia potrafią być jeszcze bardzo, bardzo, bardzo seksowne i tego przykładem jest Pani Elżbieta. Śliczne nóżki i słodko wygląda ! <3 W zasadzie to Pani Elżbieta jest z roku na rok piękniejsza. Na dodatek ta sylwetka ! ani za szczupła ani zbyt puszysta. Po prostu w sam raz...Pani Elżbieto ! Jak Pani mi się podoba...całuski !!!