• ~ciekawy
    (2014-06-03 13:45)
    ciekawe na jakiej diecie piersi tak szybko rosną ???
  • ~ola
    (2012-08-16 08:35)
    Super para!- oboje piękni i przystojni. Dlaczego zazdrościcie ? jedni maja szczęści inni nie . Urodę zawdzięczaja rodzicom a reszta to ich sprawna- nic nie przychodzi samo, trzeba nad tym popracować !więc nie zazdroście!!!
  • ~madzik12223
    (2012-09-01 17:33)
    dla mnie jest ok. ciekawy program i osoba. ci co sie wypowiadają o niej żle to sami maja nieład s=i syf w domach
  • ~mól z szafy
    (2012-09-02 00:38)
    Taka przemiana tylko dobrze o niej świadczy.
  • ~tiktiku
    (2012-08-19 19:48)
    Jest kasa jest i stylista. Ot cała prawda. Podobno po programie totalnie jej odbiło na tle ładu i porządku. Dostaje obsesji. Biedna. Co ten tvn robi z ludziami...hehe
  • ~Mola
    (2012-08-15 22:53)
    Ale o co tu chodzi,ludzie?Była ładna i jest ładna.Nic nie rozumiem.Ja przestanę wchodzić na te portale,bo mnie szlag trafi.Normalnie dla debili.
  • ~jja
    (2014-01-24 12:25)
    na czterech zdjęciach ma tę samą torebkę w różnych latach
  • ~Maciej
    (2012-09-21 11:54)
    Najbardziej "perfekcyjne"ma Rozenkowa KRZYWE NOGI...DRAMAT po prostu!W życiu nie widzialem TAKICH PASKUDNYCH KULASÓW!!!co ona lustra czystego w domu nie ma.żeby się przejrzeć?Kobieto miej trosze samokrytyki i obiektywnie spójrz na swoje nogi!Proszę-NIE KATUJ NAS OGLĄDANIE ICH W KRÓTKICH SPÓDNICZKACH!!!
  • ~lenka
    (2013-10-14 11:39)
    ludzie skąd w was tyle zawiści, każdy jest jaki jest, co by nie pisać wyglądała dobrze, teraz lepiej i szacunek...zastanawia mnie fakt kto pisze te niepochlebne komentarze?! czyżby same ideały?
  • ~ania
    (2013-02-17 12:47)
    taka pusta kobieta, nie masz czego żałować panie Jacku, rozejrzyj się dookoła pełno normalnych naturalnych kobiet z tzw, wnętrzem - po co ci taki sztuczny zimny babochłop