• ~Sztrampek
    (2012-08-10 20:29)
    Hallo magYster RANDAL !
    U mnie nic nowego, gdy opuscilem Malmø. Siedze teraz w Warsiawce i "zbijam baki". Troche kombinuje, wiesz jak to jest ?!, no i jakos leci.
    Kiedys bylem u Dr. Stanki w Gelsenkirchen, dalej tez " zbija baki" w swojej pracy jako psychiatra. Stanka to stary Lewus, wie jak "zbijac baki", zamyka sie czasami w swoim gabinecie i kladac nogi na stol, zasypia i tak sie opieprza.
    POza tym wszystko OK,
    pozdro, z kiciorem - Sztrampek
    PS: POzdro dla Twojej Starej Czerwonej Szmaty, no...wiesz dla Agaty.
  • ~Gwiazdor z maturą.
    (2012-08-08 09:13)
    Gwiazdy z małomiasteczkowym rodowodem.to można zaakceptować.Jednak denerwuje mnie to że dla przykładu tak Włodara nie ma żadnego wykształcenia.To znaczy że nie ma nic tylko to co nosi między nogami.
  • ~Emeryt
    (2012-08-11 14:17)
    żydowska hołota -szkoda słów
  • ~emigrantka
    (2012-08-08 13:04)
    Z wyjątkiem Ignasiak i Trzebiatowskiej po stroju i stylingu niestety widać,
    że prowincja ...
  • ~rysiek
    (2012-08-08 15:08)
    no brodka ales sie ubrala przykurczu!!! lepsza baba z koziekwoli niz ty.
  • ~bąbel ;)
    (2012-08-08 21:30)
    Kto to pisał! !
    Nie Wędryn tylko Vendryne
    Ciechanów to 46-tys miasto tzw wojewódzkie (wg podziału geopolitycznego Polski za PRLu)
    ps
    NIE GWIAZDY a gwiazdeczki !
  • ~RANDAL z Dzialdowa
    (2012-08-08 23:15)
    Ja tez jestem z malego miasteczka( = pipidowy), mianowicie z DZIALDOWA. Mimo to zrobilem wielka kariere.
    Najpierw gralem niezle w koszykowke, poniewaz jestem dosyc wysoki, ale nie za madry, bo w roku 1978 nie zdalem MATURY z jezyka polskiego( zrobilem 3 bledy). Wszystko zakonczylo sie dobrze, poniewaz moja "stara"( czyli mama) byla wtedy w PZPR na uslugach PRL-u, nauczycielka historii i z Grajkowskim = dyrem ubekiem, zalatwila, ze przeszedlem dalej. Pozniej studiowalem rehabilitacje w Warszawie i dzsiaj jezdem cenionym, znanym masazysta i naciagaczem kregoslupow w szpitalu w DIALDOWIE.
    Ja wiem, ze zdalem Mature wlasciwie za tzw. "Jaja", ale jezdem za tem , zeby kazdemu dac szanse.
    Uwazam, ze trzeba POkombinowac ale tak, zeby nie zlapali.
  • ~Janek Przyborski
    (2012-08-08 23:47)
    Ja rowniez z malej Pipidowy, bo z Narzymia k/Dzialdowa. Tez zrobilem kariere jako Wojt.
    Ostatnio mam male klopoty, gdyz jechalem po pijaku i Niebiescy zabrali mi prawojazdy. Nawet Edmund K. mi tez tym razem nie pomogl. Odwolalem sie do ELBLAGA, gdzie mam" maly ukladzik", zobaczymy ile bedzie kosztowalo.
    Byloby szkoda, jak musialbym opuscic moje "Korytko" jako wojt, gdzie "pracuje" od ponad 30 lat !! " Pracuje" i sluze Ojczyznie dluzej, niz sam gen. W. Jaruzelski.
  • ~Ja z Ustki
    (2012-08-09 11:35)
    Jestem z Ustki,co widac, słychac i czuc!Jestem z Ustki
  • ~zgr-edo