• ~kozik
    (2012-08-03 12:53)
    Lubię camel toe.
  • ~kohamPO
    (2012-08-03 16:23)
    ..a poza tym te nozyny to krzywiutenkie som, oj krzywiutenkie.. te bataliony ktore przeszly przez Pamelke pokrzywily ja co nieco.
  • ~zulka
    (2012-08-09 04:20)
    wygląda obrzydliwie, nieestetycznie i brudno. Fe.
  • ~Nika
    (2012-08-08 14:24)
    Jeśli kobieta ma zgrabne nogi niech nosi krótkie sukienki, spódniczki...jeśli ma ładny biust niech zakłady ciuszki z dekoldami, piękne włosy niech je rozpuści ...Lepiej troszkę przedobrzyć niż wiecznie użalać się nad innymi i zazdrościć . Więcej uśmiechu dla siebie i innych.
  • ~zuza
    (2012-08-07 12:36)
    mam 34 lata jestem szczupła i też ubieram w lecie szorty czy to zbrodnia?Jeszcze nikt mi nie zarzucił że wyglądam nieestetycznie.
  • ~Jolanta
    (2012-08-05 17:31)
    do Aliny,masz racje, ja mieszkam w Kanadzie i jest tak samo,ale z przykroscia stwierdzam,ze po napisaniu tego typu pozytywnej oceny i zaznaczajac,ze mieszka sie poza Polska,zawsze odzywaja sie takie zakompleksione ,,dodatki,,jak dla przykladu :Janusz Normalny:15:17
  • ~obserwer
    (2012-08-05 17:28)
    człowiek powinien mieć wyrobione poczucie estetyki i uwzględniać otoczenie, by go nie straszyć i nie wywoływać odruchów wymiotnych u innych. 20-letnia niewiasta jeśli wygląda jak kaszalot lub słonica w 18 miesiącu ciąży powinna pohamować swój luz i nie eksponować zwałów słoniny na ulicy. To samo dotyczy np. 60-latki, ale jeśli dba o swój wygląd, niech pokazuje co ma najlepszego dla własnej przyjemności i innych.
  • ~ja
    (2012-08-03 19:30)
    Nasza biedna Polska a w niej ludzie sa pruderyjni i jak sie mowi 100 lat za murzynami.Mam ok.60 lat jestem szczupla zadbana,ubieram sie w krotkie spodenki ,sukienki mini i bluzeczki z golymi pleckami -opalona przechadzam sie wloskimi ulicami i wyznam Wam, ze jestem postrzegana nie tylko wsrod mezczyzn mlodych ale odbieram komplementy rowniez od pan.Gora Polki odkrywajcie sie poki jeszcze sie da Wloszki nie umywaja sie do nas .Apropos Pameli jest super nawet po operacjach...
  • ~kohamPO
    (2012-08-03 16:21)
    .. Pamela nawet sie nie umywa do JULKI PITERY!
  • ~v12
    (2012-08-04 09:45)
    Oj sfrustrowane baby, zazdrościcie jej, bo same pewnie wyglądacie jak kaszaloty jakieś, babka ma 45 lat, jest zgrabna i ładna , urodziła dwójkę dzieci, ja po czterech nadal jestem zgrabna, szczupła i zadbana ;p. I co to za artykuły co jakiś czas, o "starych" kobietach - "popatrz jak się trzyma 60-tka" - "skończyła 40 lat a się trzyma" - co to niby ma być? Jak kobieta skończy 40 lat to się podobać nie może? T jakaś granica?