• ~autor
    (2012-08-04 05:32)
    skąd wy, głupie ćmoki możecie wiedzieć jaka jest etykieta ???
  • ~Ładne mają uzębienie
    (2012-08-03 09:31)
    Ładne mają uzębienie, dentyści to zarobili pewnie fortunę. Dobrze, że Wiliam ma plakietkę z flagą GB, bo nie mogę sobie przypomnieć z jakiego kraju pochodzi .
  • ~DinX
    (2012-08-06 00:25)
    Bohaterami tego wydarzenia byli BRYTYJSCY KOLARZE TOROWI, którzy pobili w drużynowym sprincie rekord świata - ale to przecież mało ważne...
  • ~leośka
    (2012-08-05 13:34)
    Kate i William na tym zdjęciu ,są tak fantastyczni...że aż chce się ich kochać !
  • ~EWA KOBY
    (2012-08-04 01:22)
    MORD DIANY I WIWATY KROLEWICZKI KTORA DOPROWADZILA EU DO BANKRUCTWA TO SKANDAL ALE ZAWSZE IGRZYSKA PRZYKRYWALY OKRUCIENSTWO ZLODZII
  • ~EWA KOBY
    (2012-08-04 01:18)
    ZWYRODNIENIEM JEST MIEC KROEWNE CZAROWNICE A ANGIELSKA KROLEWNA AGITOWALA NA CO NIE POWINNA NP AKCJE BANKOW BEZ POKRYCIA MORD MATKI SWOICH WNUKOW TA 1 TYDZIEN PRZED SMIERCIA CHCIALA COS UJAWNIC CO ZNISZY KROLEWNE DLATEGO ZOSTALA ZAMORDOWANA
  • ~aga
    (2012-08-03 16:59)
    jaki kuSwa dwór się czepia że Kate jest ze wsi ty bezmuzgowie przecież została zaakceptowana przez babcię królową lubię tych dwoje i oczywiście i Harego brata Wiliama on jest kull rozrabiaka
  • ~aga
    (2012-08-03 16:55)
    matko Kocha Boska kto te orędzia wpisuje na tych stronach jakiś psychol bo sam Bóg tego nie jest wstanie zrobić może jedynie przekazać wybranej osobie swoje postanowienie wobec wszystkich ludzi i tej całej kloaki jakim świat stał się teraz!!!to prawdA DZIEJE SIĘ NA ŚWIECIE BARDZO ŻLE i wiadomo albo nie wiadomo jak to się skończy nikt z nas nie może tego przewidzieć i chwała tobie Panie za to
  • ~@pablo 55
    (2012-08-03 13:29)
    TOBIE JUZ NIC ANI NIKT NIE POMOZE - w goooownie toniesz!
  • ~Teresa
    (2012-08-03 12:25)
    Bardzo sympatyczna młoda para. Zasługują na sympatie