• ~tyuty
    (2012-08-01 13:08)
    Nareszcie!! Wystarczy udawania !!
  • ~Andrzej Łuszczewski
    (2012-08-01 17:15)
    Otylio!

    Wielkie dzięki za lata Twoich wspaniałych występów i mistrzostwa olimpijskie!

    Były to niezapomniane i wielkie dla Polski wydarzenia.

    Teraz, po Londynie 2012, Życzę samych sukcesów w pracy trenerskiej lub organizacyjnej w polskiej szkole pływania.

    Jak od ciebie w przyszłości będzie zależeć kontrola wypełnienia minimów kwalifikacyjnych od kandydatów na olimpiadę, to PROSZĘ bezwględnie tego wymagaj.

    Wiesz przecież że nic tu do rzeczy nie mają żadne tam wcześniejsze medale czy inne zasługi i że liczy się wyłącznie forma sportowa.

    Tak jest w USA. I np. na Litwie gdzie rok temu postawiono na 14-sto latkę, która właśnie teraz, w Londynie 2012 została mistrzynią olimpijską.

    Proszę też nie rozmieniaj się już więcej na drobne.

    Gorąco pozdrawiam :)
  • ~lejba
    (2012-08-01 16:03)
    całe szczęście, że się nie utopiła !
    dość długo jej nie było widać !
  • ~Jannusz
    (2012-08-01 16:06)
    Wielkie podziękowania należą się Otylii za sukcesy i wzruszenia jakich dostarczała Polakom przez lata. Krytycy jej decyzji o stracie w igrzyskach nie mają prawa jej ganić gdyż tylko ona i jej trenerzy podejmują decyzje w tej kwestii. Niech krytykant sam spróbuje wskoczyć do basenu i pobić jakiś rekord!
  • ~seul
    (2012-08-01 16:11)
    Ciekawe, czy Polacy w większości to chamy i prostaki czy tylko na tym forum ta hołota się ujawnia.
  • ~znajomy
    (2012-08-01 16:12)
    Otyli, wielkie podziękowania za wspaniałe chwile
  • ~lekkoatleta
    (2012-08-01 16:40)
    ...pod koniec, bałem się, że się utopi.
    Dobrze, że nie jest politykiem .. mogła by pleść bzdury i robić z siebie durnia do śmierci, jak Bolek.
  • ~Robnad
    (2012-08-01 16:44)
    Jannusz2012-08-01 16:06

    "Krytycy jej decyzji o stracie w igrzyskach nie mają prawa jej ganić gdyż tylko ona i jej trenerzy podejmują decyzje w tej kwestii. "

    no to ja też chcę na olimpiadę,pływam niezgorzej.

    czy ty kpisz ,czy o drogę pytasz.
    nie spełniła warunków minimum,było więc wiadomo,że nie ma po co jechać.
    w ogóle to jakiś cyrk z większością naszych sportowców.
    dzisiaj nasza sztafeta żeńska straciła długość basenu.
    wczoraj skifista stracił 1/2 minuty.
  • ~Tom
    (2012-08-01 17:30)
    Mistrzyni konczy! Dobrze robi tylko dlaczego tak pozno? Pewnie dlatego ze wygodnie dla niej jest wierzyc ze nie medale a uczestnictwo sie liczy,. Jesli tak, to moze jeszcze do Brazylii?
  • ~nie rozumiem
    (2012-08-01 15:58)
    i PO co tam jechała ?
    jak można tak spaprać
    wspaniałą karierę ?
    przegrać każdy może,
    ale ona przypłynęła 5 sek
    PO za ostatnią rywalką !!!
    tak nie przegrywają już nawet turystki
    z Bunga Bunga !!!