• ~cvv
    (2012-07-17 09:45)
    Extra laseczka a nózki apetycze
  • ~pani domu
    (2012-07-17 19:47)
    Śliczna i mądra młoda kobieta! A komentarze takie jak u sfrustrowanych Polaków!
  • ~J-23
    (2012-09-23 16:30)
    Wynaturzony kościotrup
  • ~m
    (2012-09-17 09:43)
    Mnie tam się podoba. Zadbana jest i stara się. Wylizałbym jej te śliczne stópki.
  • ~Florek
    (2012-08-20 14:45)
    brzydulec, do tego nijaki, z mocnym zachrypnietym glosem. Boze klne...dlaczego takie beznadziejne baby promujecie. tyle jest pieknych , madrych kobiet.
  • ~Dominika
    (2012-08-08 22:19)
    Chude OK ale są stare, wstretne na kolanach. Ja takich nog bym nie pokazala golych. Na pewno nie na salonach. Ale ogólnie OK:-)
  • ~inżynierka
    (2012-07-24 09:41)
    Wygląda świetnie ! bardzo mi się podoba :) zdrowa, ładna i zadbana kobieta :) aż miło popatrzeć, ma seksapil, kobiecość, lekkość, śliczne ciuszki :) bardzo, bardzo kobieca :)
    Pani Małgosiu pozdrawiam serdecznie !!
    Małgosia D.
  • ~Wu
    (2012-07-18 14:42)
    Szpilka - popieram Cię. Uważam tak samo - takim artykułem niepotrzebnie prowokuje się ludzi do wyzywania od anorektyczek itp., a tymczasem ta pani może mieć po prostu tego typu urok, że ma takie szczuplutkie nóżki - uczyła mnie jednak taka kobieta, która też tak miała - "na gorze" grubiutka i to bardzo, a nogi wciąż jak patyczki i niewiele można z tym zrobić. to że u pani Małgorzaty "góra" jest w porządku może świadczyć o tym, zę niekoniecznie obsesyjnie się obchudza i może czas skończyć z pojazdem wszystkich, ktorzy są choć trochę chudzi, bo od walki z anoreksją przeszliśmy teraz do zwyczajnego chamstwa wobec osób, którym zapewne tak naprawdę zazdrościmy, szczególnie, ż epo komentarzach widać, że męźczyznom się podoba :-) Na dodatek we współczesnym świecie o wiele większą przewagę mają ludzie z nadwagą. Poza tym nogi pewnie przez te buty nie wyglądałyby aż tak źle. Pozdrawiam wszystkich, warto choć trochę wczuć się w sytuację innych
  • ~m.
    (2012-07-18 14:30)
    pieknie, rewelacyjna sukienka i buty.
    przeraza mnie jakosc i slownictwo komentarzy na polskich stronach.
  • ~bubba
    (2012-07-18 09:23)
    jest sztuczna i wygląda jak przebrana lala