• ~kret
    (2012-07-05 10:03)
    Wciąż jest śliczna
  • ~gh
    (2012-07-07 13:02)
    Jak sie choruje na bulimię i nie przyjmuje składników odżywczych, tylko oddaje wsio do kibla, trudno o zdrowy wygląd. Do tego dziesiątki operacji plastycznych, któe robią swoje. Biedna kobieta
  • ~jagodzianka
    (2012-07-12 12:23)
    Gdzie to jest powiedziane, że kobieta ma wyglądać seksownie? A może po prostu ma wyglądać tak, jak w danym momencie życia wygląda. Wszystkim krytykującym życzę takiej sylwetki, takiej garderoby i tak promiennego uśmiechu...
  • ~Ala
    (2012-07-11 23:04)
    nie jest źle, boski Antonio też już trochę zdziadział, pasują do siebie i to najważniejsze
  • ~fan
    (2012-07-06 21:44)
    Wciąż jest piękna, bardzo kobieca...co za gej się jej czepia...?
  • ~EWA KOBY
    (2012-07-06 19:56)
    TO ZART WLASNIE TA PANI SIE WYMYSLILA MILOSC NA WIELU SPEJSACH NIE STAROWANIA
  • ~teresa
    (2012-07-06 08:15)
    nie jest tak źle. Kobieta w ty wieku nie musi się ubierać i wyglądać seksownie. Wygląda fajnie, zgrabniutka.
  • ~Oli
    (2012-07-07 11:15)
    Mam 40 lat i jajca mnie bolą. Chyba z nadmiaru materiału genetycznego.
  • ~zasmucony
    (2012-07-05 14:06)
    Wydaje mi się, że każda kobieta z tak zwanych "gwiazd" czy gwiazdeczek jak osiągnie pewien wiek to jedyne o czym nie zapomina i za co dałaby wszystko to jest SEKS i w dodatku jeśli jej koleżanki o tym się dowiedzą, reszta swiata w tych sprawach ma tylko czytać. Stąd można wysnuć wniosek , że choroba ogarniająca wszystkie gwiazdy (modelki, aktorki, piosenkarki, dziennikarki, inne dziewczyny z pierwszych stron gazet) tej chorobie nie tylko nie przeciwstawiaja sie, ale one o te chorobę walczą. Dziewczyny, czy nikt Wam nie powiedział, że najpiękniejsze jest to czego nie widać i najcenniejsze jest to czego nie można dotknąć?
  • ~dindon
    (2012-07-05 19:35)
    mi sie podoba