• ~anita
    (2012-06-03 21:42)
    koszmar, dość tych celebrytek
  • ~B
    (2012-06-04 06:02)
    A
  • ~do:cos sie jej w zyciu nie uklada-odpowiedz
    (2012-06-03 10:20)
    Moj wpisl znikl, choc napisalam prawde, ale prawda w oczy kole.

    Nie mam nic przeci pannom z dziecmi, rozwodkami z dziecmi... Sama wychowuje dziecko. Ojciec sie nie pojawia, nie placi na swego syna,
    nie chce go widziec.

    Ta "och tak szlachetna pani" udowodnila mezowi, ze on nie jest ojcem dziecka
    ( on- pierwszy maz nie chcial stracic kontaktu z corka).
    Zrozumiales- ona o tym widziala!!! Dla mnie dziwka, dla ciebie?
  • ~Mi się podoba.
    (2012-06-03 11:31)
    Mi się podoba. Dziewczyna jest ładna i ma walory. Ostano chyba straciła na wadze. Boję się o nią aby nie wpadła anoreksję przez złośliwe komentarze internautów. Powinna się zająć czymś użytecznym , a nie mieć ambicję na celebrytkę, bo z tego nic ciekawego jej nie wyjdzie.
  • ~Pół człowiek - pół Litra
    (2012-06-03 13:08)
    Jeżeli Pani Ola sobie tego zażyczy z ogromną chęcią wyliże jej bobra.
  • ~Szewc Kilinski
    (2012-06-03 12:22)
    Już widać po niej ślady życia , być może cieżko pracuje, nocami te przyjęcia, balety tudzież kilka narzyczonych , może też skok w bok. Najlepiej dla niej jak by sie wycofała z życia publicznego i poświęciła sie pisaniem, publicystyką. Widać sterana już dobrze na kilku batach. Była też na balu debiutantek w Wiedniu samolotem Kulczyka , ale chyba nic nie wyszło, może jakis numerek i po ptokach, debiutant zjadł śniadanie i pojechał. Może jeszcze dalej chce walczyć o swoje miejsce w popularności, jeżeli tak to do Playboya na sesje, a potem już tylko zostaje agencja.
  • ~dziadek
    (2012-06-03 18:58)
    Co mamy podziwiać? Figurę, strój, urodę, czy jakąś wzniosłą myśl? Wolał bym popatrzec na jakies małe rozesmiane dziecko, bo to jest przyjemność.
  • ~kwach z filipin
    (2012-06-03 19:03)
    seksowna babcie klozetowa hahahhaaha
  • ~WAGA