• ~POpularny
    2012-05-31 15:23
    Co za s.f! Czy nie ma juz innych tematow niz cycki!?
  • ~holo
    2012-05-31 17:22
    Teraz po cyckach niech zrobią nagie pupy.
  • ~naga prawda
    2012-05-31 23:31
    Jak się nie ma co innego i pusto w głowie to do zaoferowania pozostają tylko"cycki".
  • ~M
    2012-05-31 08:04
    Czy redaktorami w Dzienniku są gimnazjaliści?
    Skąd to uprzedmiotowienie ciała w opisie kobiet?

    Nie żyjemy w 19 wieku, zwykłe zasady estetyki i chęć "poprawienia" wyglądu skłaniają do zakładania biustonosza do kreacji zabudowanych i nieprzejrzystych, a nie zakładania go do kreacji delikatnych, przejrzystych, akcentujących piękno ciała.

    Gimnazjaliści jeszcze tego nie rozumieją - ich osobowość dopiero dojrzewa, stąd być może ten głupi, nie przystający do standardu poważnej prasy temat i ton wypowiedzi artykułu.
  • ~eeeeee
    2012-05-31 00:46
    Ten portal schodzi całkiem na psy!!! co to za tytuły, o czym tu pisać, czy te pożal się Boże redaktorzyny mają choć odrobine samokontroli, smarują co popadnie, żeby małolaty kliknęły na atrykuł !!!???!!!
  • ~sclavus
    2012-05-30 17:30
    Czy biustonosze są obowiązkowe, według Dziennik.pl??
    Czy też jest to zwykła pruderia przemieszana z hipokryzją w sosie katolickim???
    Za dużo u was takich pieprzonych newsów... o "dużych" dekoltach, o "przeźroczystych" sukienkach itp
    Może to i są dobre newsy dla Faktu, czy SE, ale wy się macie za poważnych - n'est-ce pas??
  • ~Bam
    2012-05-30 17:57
    A te sterczące sutki to służą do ssannniiaaa? Czy do pokazywaniaaaa? Ma ładne i koniec - dlatego pokazuje!!!
  • ~ZNIESMACZOY
    2012-05-30 22:10
    WYGLADAJA JAK ******* ALBO PROSTYTUTKI SZUKAJACE KLIENTA. NAGIE PIERSI SA DO OGLADANIA TYLKO PRZEZ MEZA LUB PARTNERA.
  • ~Iwan
    2012-06-05 09:42
    jakiś katobolszewizm polski nie pozwala wam myslec normalnie, Czy jesteście zbokami cyckowimi czy zapomnieliście,ze cyckli przez conajmniej rok nie wup=uszczaliście z gęb=y a teraz wam przeszkadzają
  • ~DinX
    2012-06-06 01:02
    Czekamy na święto fiutuff solo - Zobacz gwiazdy bez jaj!