• ~KASIA
    (2012-05-23 09:02)
    no właśnie... komu to przeszkadza jak ona wygląda??? czuje się dobrze ,więc to chyba indywidualna sprawa, co nie??? mimo tego że to osoba publiczna to zapewne taki sam człowiek jak TY. Myślę że ona i tak to już ma w d... co kto o niej pisze i mówi bo zdaje sobie sprawę z tego że "patykiem Wisły nie zawróci" ludzie gadają niejednokrotnie dodając sobie coś dla poprawienia sensacji. Takie życie!!! Dziwi mnie tylko że ludzie nigdy się nie nauczą patrzeć na siebie i krytykować właśnie swoją osobę, no bo własnie... wtedy trzeba było by być zapewne tak samo krytycznym do siebie jak do ludzi których oceniamy...
    więc zanim nazwiesz kogoś GŁUPKIEM zastanów się czy ty jesteś MĄDRY, zanim powiesz że jest GRUBY, zobacz czy TY jesteś wzorem zdrowego trybu życia itd. NIKT NIE JEST IDEALNY ALE KAŻDY MA PRAWO DO BYCIA SOBĄ!!!
  • ~Pół człowiek - pół Litra
    (2012-05-05 13:15)
    ale ta Anja Rubik to żyrafa, pewnie myśli że jest ladna
  • ~koneser
    (2012-05-05 17:03)
    wydaje się im że są ładne. wglądają jak druciane wieszaki. nie ma na czym oka zawiesić nie mówiąc o oparciu. pamiętajcie że ani to ładne ani zdrowe. angelina jest okropna. kobieta musi mieć i tu i tam. kochanego ciała nigdy za wiele.
  • ~ce
    (2012-05-07 09:37)
    Zaraz ruszy armia grubasek do pisania jakie to szczupłe, zgrabne dziewczyny
    są okropne .

    No to jazda, spalicie parę kalorii chociaż w ten sposób :)
  • ~Jarunio
    (2012-05-07 17:29)
    ~ce: Akurat te tutaj są po prostu paskudne. Chociaż nie... Rubik jest prze- paskudna.
  • ~kasia
    (2012-05-07 19:41)
    troche przesadzaja, dla mnie zgrabna sylwetna to jednak nie jest wychudone cialo, nalezy sie zdrowo odzywiac nie tylko po to zeby chudnac ale rowniez dla zdrowia i lepszego samopoczucia, szkoda tylko ze zdrowe gotowanie tyle czasu wymaga
  • ~maja