• ~estera
    (2012-04-27 23:41)
    JUAN PEDRO NIEZLE piszesz i rozumujesz prawie jak polak hahhahahaha ALE PRAWIE ROBI WIEEEEELKA ROZNICE GAPO
  • ~kate
    (2012-04-27 13:33)
    Sorki, dlaczego Maja, a nie Agnieszka???
  • ~Mercurio
    (2012-07-14 21:59)
    Powiadam - mój T-shirt za 15zyla by ją przyćmił.
  • ~voiceinthedesert
    (2012-06-08 01:10)
    Za pieniądze, ile warta ta sukienka, wiele dzieci zjadłoby prawdziwy Kentucky Fried Chicken posiłek, zamiast pag-pagu, którym żywią je zrozpaczone matki, by uratować ich życie od śmierci głodowej. Pag-pag, to nazwa jaką nadaje się w Filipinach śmierdzącym sczątkom zgniłych kurczaków pozostawianych na talerzach miejskich bogaczy, i wyrzucanych na śmietniki publiczne. Czyż ta pani nie wyglądałaby tak samo w spódnicy z worka do mąki?
  • ~Ćwok napisał do wieśniary
    (2012-04-27 23:17)
    ~kaja2012-04-27 19:25
    Ćmoki, czy wy wiecie co to jest styl lat 20 z ulic Manhatanu?


    Nie obrażaj ludzi wieśniaro.
  • ~Pół człowiek - pół Litra
    (2012-04-27 23:46)
    Piękna pani, z pod rynsztoka prosto.
  • ~Juan Pedro de la Monchito Alonso III
    (2012-04-27 20:13)
    jak niektorzy tu pisza " styl mantahhatu"...30 lat mieszkam w NYC z tego 18 w Manhattanie i jeszcze takiego stylu nie widzialem. Dodam ze mialem przyjemnosc pracowac z modelkami z najwyzszej polki
  • ~kaja
    (2012-04-27 19:25)
    Ćmoki, czy wy wiecie co to jest styl lat 20 z ulic Manhatanu? Nie? No właśnie, a tak wystylizowana jest Frycia. Jetem ogromną fanką takiego looku i super, że ktoś w Polsce w końcu odważył się iść w tym kierunku. Szkoda tylko, że nikt jej nie zrozumie. Kożuchowską byście się zachwycały. Ładnie mimo wszystko.
  • ~swp
    (2012-04-27 16:52)
    Lepiej, że w za dużych niż za małych.
  • ~bbhome
    (2012-04-27 13:31)
    Nie przasadzacie??pewnie same w tej redakcji by tak chcialy wygladac??..siedzicie na tych swoich krzeseleczkach i wam tylki tylko rosna...czy wy na serio uwazacie nas, kobiety za takie zidiociale kretynki, jak wy?? Czy kobieta w tym kraju, na jakimkolwiek portaluy w dziale kobiety, gwiazdy, etc nie moze uz poczxytac ambitniejszych tektow???...ehhh..dziennikarstwo schodzi na psy:/