• ~plebejusz
    (2012-04-27 09:33)
    Tak to jest jak się za dużo tablet żre...ale chirurg nieźle zarobił.
  • ~dag
    (2012-04-27 10:42)
    Kto to w ogóle jest ta Nova? Jakieś podstarzałe toto , nieświeże, wypchane silikonem, wargulce jak u pijawki, z wystraszonymi oczami - rany, ale prowincja.
  • ~Orion.
    (2012-04-27 12:24)
    to się robi nudne ... wyzywające ubrania mają co pokazać. . naklejki?
    Kobitki które chcą za wszelka cenę zwrócić na siebie uwagę ale chcą jeszcze co nieco ukryć. albo albo .
  • ~Leonardo
    (2012-04-27 07:23)
    Już sama ksywka mówi wszystko.Nowe cycki,nowe usta,tylko głowa pusta.
  • ~dmuchawce
    (2012-04-27 09:18)
    SILIKON I TAK SIĘ WYLEJE, pójdzie idiotko do piachu
  • ~skoblar
    (2012-04-29 22:31)
    Kolejna lansiara z TIR-ówek
  • ~realista
    (2012-04-27 09:52)
    sukienka jest FATALNIE dobrana do osoby, ani nie podkresla jej sylwetki..nawet biust na wierzchu nie ratuje kreacji..Z drugiej strony to mialy byc nakleiki URZYMUJACE dekold tzn. material tak aby nie odslaniach calych piersi..no ale co moze o tym wiedzic biedna dziewczyna, ktora dopiero celebre zaczyna..biust na wierz i wszystcy maja radoche
  • ~opiniotwórczy
    (2012-04-27 03:52)
    ten silikon z cyców co został to jej wepchali w wargi i to byle jak!
  • ~mellowjelo
    (2012-04-30 04:32)
    nie widze ani jednej pozytywnej oceny,moze nie jest najladniejsza i najmlodsza ale rozumie doskonale zasady reklamy .Prezentacja i umiejentnosci sprzedania swych wartosci to droga do sukcesu w tym zawodzie.
    Z zera was pospolitosc,zazdrosc i zwykle drobnomieszczanstwo.
    A czego wy dokonaliscie w swoim zyciu??,sadze ze niewiele !!
    OBRAZAJAC INNYCH ZASLANIACIE SWOJA NIEUDOLNOSC,MALOSTKOWOSC,BRAK SUKCESOW W ZYCIU I ZWYKLA ZAWISC.
  • ~J-23
    (2012-04-27 05:48)
    żydówki tak mają czym głupsza tym bardziej rozpustna