• ~Nina
    (2012-04-23 14:48)
    Czego się czepiacie. Śliczna kobieta!
  • ~lepiej niż stosownie do wieku
    (2012-04-24 22:59)
    Operacje ? może nie dowidzę, zawsze będzie super babką. Niektóre tak mają.
  • ~Kasia
    (2012-07-02 10:50)
    do ~yalu , nie każdy odbiera każdego innego człowieka wyłącznie w podtekście seksualnym.
  • ~Daniell
    (2012-06-26 06:39)
    Nie rozumiem, co Was tak dziwi! Pamiętam, jaki szok przeżyłam, gdy dowiedziałam się, że zachodnie Miss-ki nie mają w sobie nic naturalnego - są "dopasowane" do oczekiwań ich wielbicieli! Cóż więc dziwnego, że gwiazdy tego świata chcą zawsze wyglądać tak, jak wyglądały w okresie swej młodości. Dajcie im spokój! Jeden lubi patrzeć na swoją twarz w lustrze, inny jej nie akceptuje! Jeśli ktoś decyduje się w wieku pięćdziesięciu lat na "zatrzymanie" skutków upływu czasu, jego broszka. Dramatem jest, gdy matka 5-, 6-letniego dziecka decyduje się na zadawanie cierpień własnej córce, bo wymarzyła sobie jej wygląd, zanim ją jeszcze poczęła. To jest dopiero zajob!
  • ~wykształciuch23
    (2012-06-26 01:19)
    Jaka szkoda,że to robi. Trochę mniej przegiecia i byłoby ok. Niektóre kobiety ( no faceci tez)nie potrafia sie pogodzic z upływajacym czasem i staja sie załosni w tej nieudanej walce...-smutne
  • ~v12
    (2012-06-24 17:08)
    Nadal śliczna :)
  • ~PP
    (2012-06-14 16:12)
    Meg wygląda bardzo dobrze, ma styl i urodę, i niech wszystkie popisujące się tu znawstwem urody ekspertki od rozpoznawania botoxu raczej zrezygnują z dentysty, bo to też interwencja przeszkadzająca w godnym starzeniu się i z pokrywania kolorem grey kosmyków... jesteście głupie stare łupy, a jak jesteście młode to chyba już się martwicie, że jak będziecie w wieku Megan to nadacie się tylko na złom
  • ~swiss made
    (2012-04-30 15:20)
    i aby takie straszydla ogladac,toto kupi swoim odnozkom "kino domowe"
  • ~yalu
    (2012-04-29 12:17)
    "Wciąż jest pełna uroku." i temu podobne wypowiedzi są prawdziwe zwłaszcza jak się jest gerontofilem.
  • ~kret
    (2012-04-24 14:18)
    Wciąż jest pełna uroku.