• ~POL124
    (2012-04-13 21:11)
    A moja stara takiej firanki nie chce ubrać i fszysko ma z golfem
  • ~tadeo
    (2012-04-18 12:13)
    Widzę że wiekszość piszących tu kobiet ma kompleksy, a panowie na widok fajnej babki pewno się trzepią ile wlezie, ale wszyscy krytykują, nie podoba się to nie oglądać i koniec.
  • ~B3
    (2012-04-13 15:18)
    KRÓL JEST NAGI!
  • ~HE HE
    (2012-04-14 01:12)
    a odbyt jej widac ? what ?
  • ~kohamhyzegoruja
    (2012-04-13 03:32)
    Ja młody i wygrztałcony elektorant PO chcem wyrazić swoje ówielbienie dla Pana Tuska i całej jego ekupy za to, rze majonc ukończonom POdstawufke moge ruwnierz óchodzić za intelektóaliste i mieć sfuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rządóf nieódolnych kaczystów, kturzy som zakałom karzdego POlaka i te ich rzondy jurz mie denerwuóiom i mojom mame też. I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kópienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały, boto terz wina tyh pżeklentyh kaczoruf i mmie to pżeżkadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błendóf zrobiłem, ale ja dopiero do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wygrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo Chlebowski albo zostać prezydętem. NO ..pani Pitera ..koooham paniom!
  • ~Piotr
    (2012-04-13 07:01)
    Ładna ta sukienka. Inna rzecz, że trzeba znaleźć odpowiednią sytuację, aby ją nałożyć. Czy ta była właściwa? Nie oceniam.
  • ~bas,,
    (2012-04-13 06:18)
    pewnie ostro gra nz flecie..
  • ~fruzik
    (2012-04-13 06:54)
    trzeba mieć cojines żeby tak sie pokazac
  • ~żąd
    (2012-04-13 11:33)
    To co, następny krok to już chyba listek - papułasi już dawno się tak noszą. Jest tego dobra strona. Jak chłop zobaczy takie balerony w legginsach wcinających się w przedziałek to od razu przechodzi mu ochota na cokolwiek.
  • ~tako rzecze facet
    (2012-04-13 11:45)
    Kobiety uwodzą facetów i tak ma być;))))