• ~valentine
    (2012-04-05 07:34)
    Babki z klasą :)
  • ~Zosiinka
    (2014-11-07 10:58)
    Bo teraz kobiety już nie wyglądają tak jak kiedyś jak stare babulinki. Teraz im starsza kobieta tym widać jak wielką ma klasę no i są możliwości żeby o siebie dbać. Tutaj znalazłam artykuł o tym jak być piękną po 50:)
    http://blog.klubseniora.pl/wiek-50-nadal-piekna/
  • ~Andrzej
    (2012-04-04 23:33)
    Ciekawe co wy, krytykujacy wyglad starszych kobiet za zmarszczki i zmienione figury ("staruchy", "potwory"), powiecie o swoich zonach kiedy zbliza sie do 60-tki? A moze rozwiedziecie sie i przesiadziecie sie na mlodszego konia? A co myslicie o swoich matkach, ze tez sa potwory? Wyrazny brak wyobrazni, bo kazdy sie starzeje, i kazdy a zwlaszcza kobiety pragnie wygladac MOZLIWIE jak najlepiej. A jesli nie wyglada tak jak mial 20 lat to co? Ma sie zamknac w pokoju i nie wychodzic na zewnatrz? A moze wprowadzic zakaz fotografowania kazdego po 40-tce? Coz za ludzka glupota, powtarzana w kolo Macieju. Dla mnie sa to wspaniale, eleganckie kobiety.
  • ~joanna
    (2012-04-05 22:39)
    staruchy udają małolatów
    ---
    Czym one niby udają? Że są eleganckie i uśmiechnięte? To twoim zdaniem, gdyby nie "udawały" to powinny siedzieć pod piecem w kufajce i chustce na głowie?
    Głupek jakiś...
  • ~paryzanka
    (2012-04-08 07:16)
    Piekne, zadbane kobiety /tylko troche pomogl im chirurg plastyk/.Czego nie potepiam bo w ich zawodzie to koniecznosc. CD ma wszczepione zlote nitki w twarzy czego nie kryje. Garderoba tych pan stosowna do wieku i za to wielkie brawa.
  • ~henio
    (2012-04-06 11:30)
    Kobiety się nie starzeją tylko zmieniają stan skupienia.
  • ~zazdrosnicy
    (2012-04-05 00:45)
    Kazdy z was zyczyl by sobie tak wygladac matoly jestescie nic wiecej nie mozna o Was powiedziec wescie sie za prace to nie bedzie was klolo ze ktos wiecej ma i moze sobie na cos pozwolic.
  • ~EWA KOBY
    (2012-04-05 22:56)
    TO BARDZO SMUTNE KBIETY USMIESZAJA SIE WLASNYM UMACHEM KASIA MANUWRUJE BEEEEZ
  • ~kaja
    (2013-06-19 14:50)
    Oj, chyba juz majaj siedemdziesiat lat.
  • ~jagoda
    (2012-04-05 15:29)
    Ciekawe jak wyglądają bez makijażu i retuszu?