• ~Facet nie gej
    (2012-03-03 20:44)
    Pismak autor tych regularnych przytyków nt. kobiecych mięśni ma jakiś poważny problem ze swoim słabym ego. Silny mężczyzna nie lubi słabych kobiet. Słaby czuje się nieswojo gdy kobieta ma troszkę mięśni, a najlepiej powinna być tłusta gruba z ogromnymi cycami i miednicą, albo anorektyczka-wieszak chudziutka modelka z wybiegu. Wyrzeźbione (ale nie przesadnie z pomocą koksu) sylwetki zarówno u faceta jak i u kobiety są bardzo erotyczne i pociągające, bo emanują zdrowiem.
    Facet z płaską klatą gruźlika typu Kuba Wojewódzki - tak chyba wygląda ten autor.
  • ~Dok.
    (2012-03-04 09:55)
    Cialo jest best, tylko twarz musi wymienic.
  • ~Aliś
    (2012-03-04 09:50)
    ~Facet nie gej2012-03-03 20:44

    Zgadzam się z Tobą, tak to też i jest. Cherlawi, nawaleni prawie bez przerwy tzw. dziennikarze polskich mediów nie mogą być wzorem do naśladowania. Albo chudy i głupi jak przywołany przez ciebie Kuba W., albo równie głupi i kluchowaci jak Bartosz W. co porzucił żonę dla jakiejś panienki z odzysku. Szambo
  • ~Kasia
    (2012-03-05 09:31)
    komentarz Facet nie gej jest NAJLEPSZY, nic dodac nic ująć!
  • ~ice
    (2012-03-05 11:21)
    Facet nie ge ja tam lubie chude i najlepiej z ogromnymi cycami. Ale akurat tu sytuacja jest oczywista panna sie starzeje i tyle, idzie w slady madonny -lepiej miesnie niz obwisla skora
  • ~stan.france
    (2012-03-05 19:23)
    Prawda jest,ze wielu polskich dziennikarzy jest nie tylko niedouczonych w wielu dziedzinach o ktorych pisza,ale o zgrozo maja olbrzymie problemy z jezykiem polskim. Slawnym sie staje wyrazenie "chcialbym dopytac" graniczace z debilizmem mentalnym. -do- to mozna za przeproszeniem dosrac lub dopier..lic. W rozmowie mozna jedynie zadawac dodatkowe pytania. Poza tym juz w zupelnie innej materii chcialbymm zapytac czy niejaki pismak Semka to wlozyl moze glowe do ula?
  • ~obywatelka
    (2012-03-06 10:35)
    Jak Wy się lubicie pierdołami zajmować.. Przerażające!!! Jeszcze nic sensownego od czasu transformacji nie usłyszałam ani doświadczyłam. Bangladesz
  • ~lubię zadbane kobiety
    (2012-03-06 17:29)
    Świetnie,ale to świetnie wygląda!Do zakompleksionych ćwoków:tylko zakompleksiony ćwok może twierdzić,że coś z tą fajną kobietą jest nie tak!
  • ~flinston
    (2012-03-06 21:07)
    starzejące się,wypalone gwiazdy,podobne do czarnych dziur.Chcą wyglądać ładnie
    na zewnątrz gdzież w środku tymczasem jest pustka
    kobiety pokazujcie piękno wewnętrzne a będziecie piękne nawet ze zwiędłym ciałem
  • ~jano