• ~www
    (2012-02-11 16:19)
    Tzn. z roku na rok coraz młodsza? W końcu będzie wyglądać jak 16 latka?
  • ~Ewa
    (2012-02-11 15:06)
    Panienka z TVN-u.

    Nie oglądam szmaciarskiej stacji!!
  • ~iga
    (2013-11-06 19:25)
    Kochana inteligentna bardzo pracowita super wygląda program wspaniały wielu ludziom pomogła tak trzymaj Ewuniu super!!! pa buziaków 102 iga
  • ~marta
    (2012-05-05 15:08)
    Juz zodla ida w ruch prubujecie kogos ukosic to pozniej macie zadowolenie.
  • ~VIVA
    (2012-02-17 06:37)
    pROGRAM TAKI, JAK PUBLICZNOSC. wYSTARCZY OBEJRZEC TYCH CO NA WIDOWNI. pROGRAM TAKI JAK WIDOWNIA. zRESZTA TE WSZYSTKIE TOK sHOW PROWADZONE PRZEZ KOBIETY TO TYLKO O POPTERDULHACH. a JUZ DNEM PARA mLYNARSKA-wILMAN.
  • ~mimik
    (2012-02-16 21:22)
    Programy kiedyś były ciekawe, ale od kilku miesięcy sprowadza jakiś dziwaków i ich wynurzenia są godne właściciela stacji.
    Ale to też dotyczy innych programów ogłupiających dla widza po niepełnej podstawówce.
  • ~sil
    (2012-02-15 18:22)
    Proponuję zmienić tytuł programu tej kobiety na - pieprzenie na antenie.
  • ~gonia
    (2012-02-15 11:55)
    Kiedyś ten program ogladałam ale ostatnio to jakiś cyrk. Trochę mnie dziwi,że taka fajna babka jak Pani Ewa nagrywa taka szmire. Co do wyglądu to chyba coś zrobiła z twarzą, bo samo schudnięcie nie daje takich odmładzających efektów. Wiem, bo sama dużo schudłam ale twarz pozostała taka sama
  • ~Kaszalot znawca kobiet i obyczajów
    (2012-02-12 01:18)
    Tak wygląda bardzo kobieco...na jednym ze zdjęć wygląda jak Szczuka-czyli kobirco ROFL!
  • ~Nick
    (2012-02-11 23:30)
    Za te wynurzenia osobiste Drzyzga zbija kase, a ludzie co? czy mają satysfakcję że spowiadaja się za darmo w tv?A tak na marginesie, to pytania tej kobiety sa porażające!