• ~gwiazdor
    (2012-01-28 16:57)
    to meteoryt a nie gwiazda.
  • ~KRYSTYNA
    (2012-01-28 19:31)
    BARDZO DOBRZE ZE POKAZUJE SIE KOBIETY WCIAZY ZA MOICH CZASOW TO BYL WSTYD CHCIALA BYM ZYC W TYCH CZASACH MIALA BYM NAJMNIEJ TROJKE DZIECI KIED BYLO MODNE JEDNO DZIS TE MATKI PLACZA NIE MAJA WNUKOW I JEDYNAKI NIEKTORE POSZLI W SWIAT ANI DZIECKA ANI WNUKA dLA MNIE SUPER PRZYKLADEM JES ZONA WALESY Z CALYM SZACUNKIEM DLA CIEZARNYCH KOBIET
  • ~--__--<<>>--__--
    (2012-01-30 03:00)
    re. E. Z
    A czy ja musze znac wszystkich starszych ;;srednio ;; znanych rezyserow
    Majewskich !
    Patrze na zdjecie i widze ;;starszego siwego konusa;; .
    A w tym swiatku filmowym, to trudno za ;;kims ;;trafic , bo wczoraj byla
    w lozku Pawla, a dzisiaj jest w lozku Marcina !
    I wcale to nie ostatnie lozko !
  • ~E.Z
    (2012-01-29 12:22)
    Widać ignorancję internautów , co do znajomości światka filmowego w Polsce. Ten starszy człowiek-polski reżyser Janusz Majewski to teść aktorki .
  • ~alojz
    (2012-01-29 11:20)
    A botoks jej nie szkodzi? Kiedyś była ładna, dziś to dynia, naszprycowana botoksem.
  • ~To
    (2012-01-29 10:57)
    fajnie
  • ~puchatek
    (2012-01-29 08:40)
    Czy nie uważacie, że podniecanie się czyjąś ciążą ( a świadczą o tym niektóre wypowiedzi) już nieco przekracza normę i wkracza w strefę wulgarności z odcieniem dewiacji.
  • ~olek
    (2012-01-28 23:58)
    Ktoś napisał: "ch...j mnie to obchodzi, gdy nie starcza od pierwszego do pierwszego". Ma rację! Niedługo będą pisać, która gwiazda komu dała.
  • ~krystyna
    (2012-01-28 22:43)
    POlska 99,9% katolicy Wstyd gdzie jest wasz BOG,ze kobieta czy tam gwiazda jest wciazy to blogoslawiony stan,a ile kobiet nie moze byc wciazy To jest dar od samego BOGA.Jas mam wielki szacunek do kobiet ktore szczyca sie ciaza i tych ktorzy o tym pisza.Jak ja bylam mloda to szydzono z kobiet ,ktore rodzily wiecej niz 2je dzieci.Dzis zachecam mloych do trojki dzieci.
  • ~kimon krk
    (2012-01-28 21:35)
    h..j mnie to obchodzi chce godnie zyc w tym kraju nie obchodza mnie dyrdymaly i bzdury wymyslone przez media czy to pomoze mi przezyc od 1 do 31 kazdego miesiiaca