• ~jarciowodnik
    (2012-01-21 06:47)
    @ piki- tyś nawet nie trefle,ba nawet nie bloć
  • ~Teresa
    (2012-01-20 13:18)
    Piszący "obserwator" to zwykły, zazdrosny i chamowaty dupek. Ja z takich ludzi jak Kowalczyk czy Radwańska jestem dumna , bo przynoszą zaszczyt Polsce., a nam radość z każdego zwycięstwa.
  • ~Edward Sopot
    (2012-01-23 09:08)
    JAKO KOBIETA , NAJBARDZIEJ MNIE SIĘ PODOBA W GARSONCE
    JAKO SPORTOWIEC ... NA TRASIE BIEGU NA 10 KM

    Brawo Pani Justyno
    życzę wielu jeszcze sukcesów przez wiele wiele lat
    podziekowania dla trenera i całej pani ekipy
    Oni też mają swój udział w tym sukcesie
    Pozdrawiam z Sopotu
  • ~ale pasztet
    (2012-01-23 17:10)
    Kto to jest ?
  • ~Ślązak
    (2012-01-22 18:38)
    Pani Justyno Wszystkiego najlepszego.
  • ~rozwój
    (2012-01-21 23:18)
    ciekawe, ilu tutaj jest takich "bezinteresownych" przeciwników, a ilu opłaconych pijarowców nasłanych przez Norweżki ? Jeżeli Mercedes jest w stanie Justynie zapłacić za reklamowanie swoich samochodów - a zdjęcia wyszły fantastycznie, to może piszą tutaj te inne, pominięte, te mniej piękne i mniej reprezentujące sobą panie ? Oby tylko panie, bo część to pewnie zniewieściali panowie bez jednego mięśnia... może tylko z jednym mięśniem w tyle.
    A Justyna nie musi się przejmować takimi w-piskami. Na szczęście
  • ~bekara
    (2012-01-20 15:02)
    reObserwator
































































































    Pani Justyno,wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin.Podziwiamy Pania za Pani "wyczyny" i kochamy za skromnosc i konsekwencje.Jest Pani promykiem radoci i nadziei dla nas Polakow.Blogoslawienstwa bozego zycze Pani i dziekuje za "Juz"
  • ~jk
    (2012-01-20 14:06)
    @ Tyczkarz z Kasiny Średniej - raczej Prostak z K W ,NIE CHCĘ NAPISAĆ CZYM JESZCZE MOŻE BYĆ TAKIE MONSTRUM UMYSŁOWE JAK TOTO CO TAK GŁUPKOWATO PISZE.
  • ~obserwator
    (2012-01-20 12:48)
    Porażka, wieśniara z wyglądu, charakter prostacki jak u mało kogo, braki w sporcie nadrabia chamskimi pyskówkami, do tego ta końska twarz.

    Jak ktoś jest z niej dumny to niech pisze w swoim imieniu bo dla co najmniej połowy Polaków ona nie kojarzy się z niczym poza chamskimi komentarzami i brakiem sportowego zachowania.

    Ps. Każdy ma prawo do swojego zdania, a moje jest takie jak wyżej, jak komuś się to nie podoba to niech swoje tępe opluwania zostawi dla siebie i dorośnie do wolności słowa.
  • ~kazik
    (2012-01-23 11:45)
    Dziękuję pani Justynie za jej dokonania które doprowadzają do palpilacji serca myślę że większa część polaków ze mną się zgodzi takiej drugiej justyny będzie trudno znależć.Pani Justyno trzyma się pani w tej formie jeszcze przynajmniej 20 lat albo i dłużej wszystkiego dobrego na te łata.