• ~Salcia
    2012-01-23 02:22
    Kobiety POLKI ! Macie wzor do nasladowania !
    Wszystkie jestesmy PIEKNE , tylko czasem trzeba dluzej
    szukac tej ;; ladnosci ;; !
  • ~--__--<<>>--__--
    2012-01-23 02:44
    Sa tacy PiSdzielce , ze nawet na tym forum musza PiSac o polityce !
    Chcecie to prosze , wasze styliski to : Sobecka , Klempa , Marzanna-
    jakis ptok, ale nie ;kaczka; , o jola , jolusia i babcia Jozia !
    Jak bede szedl na ;;popijawe;; to biore ich zdjecia .
    Po kilku drinkach, jak ktoras mnie sie spodoba, to znaczy : PIJANY ! ! !
  • ~--__--<<>>--__--
    2012-01-23 02:49
    Byla jedna KOBIETA w PiSie na poziomie , ale tacy ;;dwaj kurduple ;;
    Ja ZAMORDOWALI --- PANI GESICKA ! ! !
  • ~MASZA
    2012-01-22 21:26
    Na taki wygląd pani Torbicka ciężko pracuje, to wiele lat wyrzeczeń i katowania.
  • ~JANYSZ22
    2012-01-20 12:07
    jak się nie posiada mózgu to nie powinno zabierać głosu Durnie, którzy nie dostrzegajją u tej DAMY klasy do psychologa (psychitrę ominąć )
  • ~Andrzej Nigaj
    2012-01-20 02:38
    Jest sliczna kobieta lubie jej klase inteligencjie . Bardzo malo jest tak pieknych kobiet.i inteligientnych. Jest sliczna sliczna.
  • ~beza golen
    2012-01-20 07:34
    laska, loska nomenklatury i PRL´u. przecietne badziewie, bez talentu.
  • ~Luzeer
    2012-01-20 11:52
    Gdyby "Barbie" nie była osobą publiczną, to każdy kto by ją spotkał na ulicy (kobieta lub mężczyzna) nie dał by jej więcej, jak góra 35 lat! Grażyna ma i figurę, i klasę oraz kasę. Co by o niej nie mówić, to seks z niej wręcz cieknie...
  • ~lena
    2012-01-25 20:23
    zawsze milo sie ja oglada i z ciekawoscia slucha
  • ~sokular
    2012-01-26 08:51
    TAK!!! to nie tylko styl ubierania ale i styl bycia,solidne wykształcenie,klasa i kultura osobista no i blondynka a błyskotliwa i inteligentna.To niewatpliwa zasługa Jej matki K.Loski.Miał szczęście ten Dr.Torbicki!!!