• ~ewicz
    (2012-03-17 13:39)
    ona jest taka nijaka... ani to aktorka, ani piosenkarka, ani to wyglądu ani urody... nic
  • ~Jaś
    (2012-01-07 17:49)
    jaka zmiana, inaczej wygląda grając rolę, a inaczej prywatnie. durne zestawienie zdjęć.
  • ~ala
    (2012-01-08 01:17)
    -nnn moze ty sie masz za wielka gwiazde osiolku.
  • ~krystyna
    (2012-01-07 14:47)
    Pani Kinga Preis bardzo naturalnie gra swoje role , jest świetna , to jest gwiazda naszego kina bo jest orginalna. lubie oglądać film z taką aktorką właśnie a nie jakieś sztuczne zagrywki . pozdrawiam :-)
  • ~tak
    (2012-01-07 21:16)
    co za "geniusz" wysmażył ten opis p.Kingi; przecież ta różowa sukienka to z filmu "Ojciec Mateusz"! młotki, byle co napisać, byle była wierszówka; pani Kinga jest wspaniałą aktorką, a gustu też jej nie brakuje!
  • ~sławny i bogaty
    (2012-01-08 01:22)
    Noooo, nie znam tej pani, ale życzę jej jak najlepiej.
  • ~marian
    (2012-01-08 10:49)
    Kinga!!! od dziecka Cię podziwiam. Zawsze byłaś taka tajemnicza,
    poszukująca. Cieszę się, że potrafisz wiele i zawsze osiągasz wiele.
  • ~papkinowa
    (2012-01-09 09:04)
    Super przemiana :) Wystarczy zgubić kilka kilogramów, a jaka różnica :) Sama schudłam 9 kg, i jak porównuje zdjęcia to widzę mega różnicę. Stosowałam dietę Dukana, polecam, bo działa i daje super efekty :)
  • ~milosnik_szpagatu
    (2012-01-10 13:14)
    w różowym wdzianku w kwiaty i infantylnych kolorowych podkolanówkach wyglada jak typowa i 100% wiesniaczka, która dopiero co skonczyła doić krowę i z torba lezie na zakupy do supersamu, bo właśnie przyszła świeża dostawa octu i maści przeciw zapaleniu wymion.
  • ~yes
    (2012-01-29 20:04)
    Brawo p. Kingo, bardzo korzystna zmiana wygladu, Do tego swietna aktorka.