• ~Salcia
    (2012-01-07 03:50)
    Dajcie spokoj tym kobietom !
    Przeciez bedzie obrazona ;;jolanda-od proboszcza, sobecka, babcia jozia !
    Grodzka i Krzywynos - TEZ !
  • ~KKK
    (2012-01-07 00:28)
    a jak z kopulacjami
    no panie długosc kopulacji przesunieto
    mam chłopom o 2 lata
  • ~fahkju
    (2012-01-07 01:08)
    hhahahahahah hahahaha te stare ohydne torby to niby sa atrakcyjne hahahahaha pojszczalem sie ze smiha hahahahahahaha zatrudniliscie kogos z lasek zeby te bzdury pisal ? hahahahaha
  • ~zybi99
    (2012-01-06 22:54)
    Pani Maryla Rodowicz 8 grudnia skończyla 66 lat
    to chyba 70 na karku
  • ~zybi99
    (2012-01-06 23:05)
    Tylko Kora ma 60 lat ale jakoś dziwnie wygląda
  • ~adas
    (2012-01-06 23:23)
    Rzeczywiście szał to maja w oczach ,reszta kiczowata,przy takiej kasie wygladaja jak cyrkuśnice.
  • ~elza
    (2012-01-07 00:00)
    zwaracają uwagę facetów ,chyba do kpiny ze siebie kora w majtkach obcicłych gdzie widać jej starą wyschniętą mańkę,rodowicz zwodowe bezguście robi za nastolatkę a kostur za drzwiami czeka ,no a terentiew 0odwieczna ślepota w śmiesznych okularkach i jeszcz bardziej śmieszniejszym ubranku,tak jak ostatnio gdzieś grochala ubrała na siebie pokrowiec,To żenada te babcie robią co mogą by z nich sobie kpić.
  • ~andrzej
    (2012-01-07 00:11)
    Że kto niby zwraca uwagę mężczyzn? Zapyziałe i wypłowiałe Rodowicz i Zapendowska? Żart chyba. Z tego całego towarzystwa to wizualnie najlepiej ląduje Kora, gorzej z tym co kręci naprawdę facetów, gdy towarzyszy urodzie - czyli z intelektem.
  • ~Wacek
    (2012-01-07 00:24)
    Moj dawny kolega mowil kiedys , ze czy starsza " kobita " tym krotsza spodnice ubiera i nosi wiekszy dekolt i trudno mu odmowic racji patrzac na niektore z tych zdjec. Klasa osoby ponoc polega na wyczuciu jak nalezy ubrac sie stosownie do wieku i okolicznosci ...
  • ~gigolo