• ~fap
    (2011-11-30 14:07)
    fap fap fap
  • ~zwykły myślący moher
    (2011-11-30 18:40)
    boginią jest moja żona która wstając rano jest bez makijażu i pewnie myśli tak miliony mężów w naszym kraju powtarzam naszym te gwiazdy niczym nie różnią się od naszych żon ale są wytworem mas pseudo mediów tvn polsat cafe kolorowych pism ludzie nie kupujcie tego gó...a
  • ~Miki
    (2012-01-17 13:39)
    Moja żona ma parę lat więcej i wygląda o niebo lepiej. Lubię Um'e ale tu już się trochę sypie na twarzy - reszto ok.
  • ~Observ
    (2011-12-08 00:51)
    ona u nas w mięsnym podroby sprzedaje,
  • ~Co za narod obrzydliwy
    (2011-12-02 02:09)
    Czy Wam ktos sie podobal kiedys Wy jestescie najpiekniesi i najmadrzejsi tak tylko sie Wam wydaje bo jestescie jedno 0 0 0
  • ~Awatar
    (2011-12-01 21:36)
    Jak bym wolał, żeby olśniewała intelektem, a nie skutkami dwugodzinnego makijażu przed każdym występem. Tzw. "wolne media" mają jedno zadanie do cna ogłupić ludzi i odwoływać się do ich instynktów, a głównie do popędu seksualnego, bo to każdy czuje bez żadnej edukacji. Jak przed wielu laty czytałem o amerykańskich mediach, które tak właśnie postepowały to sądziłem, że jest to fantasmagoria. Niestety to amerykańskie łąjno medialne dotarło i do nas i chlapie na wszystkich bez wyjątku.
  • ~perkunos
    (2011-12-01 17:10)
    re gerwazy Masz racje, co do pochodzenia Umy.Reszta to ignoranci, powtarzajacy zenujace tezy niedoksztalconych "dziennikarzy". Dziadek Umy nie byl polskim, tylko niemieckim arystokrata zamieszkalym na Slasku, wtedy niemieckim
    Gdyby pojsc tropem ignorantow i wyciagac podobne do nich wnioski, okazaloby sie, ze Arthur Schopenhauer to Polak, bo urodzil sie w Gdansku, a Immanuel Kant to Rosjanin, bo urodzil sie w Kaliningradzie! Mozna jeszcze dolaczyc Erike Steinbach, ktora urodzila sie w Rumi i z pewnoscia tez jest Polka
  • ~JA MAM INNA OCENE
    (2011-12-01 13:55)
    JA NIE POTRAFIE OCENIC KOBIETY PO DEKOLCIE. JA OCENIAM PO JEZYKU, KROCZU, UDACH I CHARAKTERZE.
  • ~Hiszpan
    (2011-12-01 10:07)
    gerwazy: "Jej dziadek to Niemiecki arystokrata, który mieszkał na ziemiach kiedyś Niemieckich a teraz należących do Polski i tyle jej "związków" z Polską"

    A ty pewnie jesteś prawdziwym "polaczkiem", fałszywym jak wszyscy tobie podobni, co to Pomorze i Śląsk uważają za polski od zawsze, tylko Pomorzanie i Ślązacy powinni się wynieść w cholerę.
  • ~(po)ruta
    (2011-12-01 09:28)
    Ona jest piękna, ale chyba z dupy strony :) Piękna to jest Dina Meyer, Jacinda Barrett... ehh, znawcy - dla was to chyba "piękna" jest też ta pierwsza locha komoruska "hrabianka" z rodu dziadzia :D