• ~Gosc
    (2011-11-19 08:45)
    Ashton ma teraz 32 lata, sa ze soba przynajmniej 10 lat , na co liczyla kobieta majaca 38 lat a on 22 lata , chyba tylko zeby go czegos nauczyc to jest troche chore, gdyby on mial 40 a ona 56 to jeszcze rozumiem
  • ~Emi
    (2011-11-20 10:21)
    No nie możliwe popatrzcie na 3 zdjecie ona naprawde wyglada młodziej
  • ~Awatar
    (2011-11-18 21:34)
    16 lat róznicy, czyliu tyle ile wynosi wiek w jakim amerykańska nastolatka wychowana na hamburgerach osiąga dojrzałość płciową i może zajść w ciążę i następnie urodzić nawet takiego faceta jak Ashton Kutcher. Zresztą nazwisko wskazuje na niemieckie lub bardziej żydowskie pochodzenie europejskie, bowiem Kutcher oznacza po niemiecku ni mniej ni więcej tylko "dorożkarz, woźnica" i taka też jest mentalność tego pana - jest to mentalność furmana. Podsumowująć:
    Pani Demi Moore nie powinna się wiązać z facetem, który z powodzeniem mógłby być jej synem. Jeśli uważała, że on dorośnie a czas stanie dla niej i jej urody, to dowodzi tylko, że jest tak beznadziejnie głupia jak większość gwiazd Hollywood. Wcale jej nie żałuję.
  • ~awatar
    (2011-11-24 02:14)
    a kogo to obchodzi...
  • ~TO JEST
    (2011-11-18 16:56)
    MAMUSIA Z SYNKIEM?
  • ~ajron1960
    (2011-11-18 17:49)
    Chłopak zostawił staruszkę. Ale aktor z niego żaden.
  • ~Bolek
    (2011-11-18 18:51)
    Ashton jest z mojej rodziny od strony matki.Dobrze ,że się rozwiedli.Ona mi się wcale niepodobala.Moja matka tez była bardzo piękna.Ashton pochodzi z linii irlandzkiej.Jednak zachował urodę swoich przodków którzy wuwodza się z Galicji.Wtedy gdy wyjechał jego przodek do usa Galicja należala do Austrii.Dzisiaj te tereny należą do Ukrainy.W młodości ja również byłem bardzo przystojny.Ja nie uważalem Demi za piękną
  • ~b
    (2011-11-18 20:45)
    Przestańcie pieerdolić sterotypowo; co ma wiek do zwązku??? Poza tym ona lepiej wygląda (choć nie mój typ urody ani ciała - za chuda) niż niejedna 25-latka. Żenada, ruszcie łbami, buraki.
  • ~blee
    (2011-11-18 20:55)
    ~TO JEST2011-11-18 16:56

    Nie wiem jak u Ciebie z rodznie, ale z mamusią nie zazwyczaj nie śpi.
  • ~awatar
    (2011-11-19 01:13)
    Wyglądają jak piękna mamusia z synem , tylko trochę lepiej jak stetryczały Łapicki z "wnuczko-żoną".