• ~marko
    (2011-11-19 11:41)
    powolna zmiana w tą księżniczkę z Hiszpanii ,usta już doszły do wzoru
  • ~Antosia
    (2011-11-15 19:05)
    Beznadziejna botoksiara - tyle w temacie.
  • ~lolka
    (2011-11-15 17:54)
    Edytko, jesteś , byłaś i będziesz piękna. Przede wszystkim jednak niesamowicie utalentowana! Najlepsze życzenia urodzinowe i wszystkiego dobrego!
  • ~Awatar
    (2011-11-15 21:15)
    Ja myślę, że dojrzała kobieta z mózgiem dzicięcia, bo nie nastolatki. Jeśli w skretyniałych mediach lansuje się osobę, która z trudem domyka zdania podrzędnie złożone, to gratuluję dobrego samopoczucia władcom telewizji. Panowie i panie właściciele, wasza telewizja wypełnia antymisję znaną ze smutnych i czarnych okresów polskiego bytu narodowego. Nie będę pisał i wymieniał tych okresów i zdarzeń, ale jest mi smutno. Przehandlowano polskość za przysłowiową czapkę gruszek, bo już nie za 30 srebrników. To byłaby godziwa cena. Zapytacie jak to się ma do pani Edyty Górniak, ano tak, że taki człowiek powinien robić to do czego tak naprawdę jest stworzony - myć klozet w samotności, a nie epatować widzów swoimi goliznami, coraz starszymi także. Nie zapomnę jej występu jako jurorki w którymś z tych popularnych konkursów. Pani Edzia G. kiedy nie miała nic do powiedzenia zaczęła latać po stołach ukazując swoją pupę. To potrafi każdy i nie ma powodu aby za to płacić takie pieniądze. Ale, cóż nie starczyło mózgu bo przymały to przynajmniej d... była okazała i to zostało. DAjcie je spokój nie się dalej chwali swoim Allankiem i opowiada ile złego zrobiła jej mama. Wstyd
  • ~Awatar
    (2011-11-15 21:19)
    lolka2011-11-15 17:54
    Do:~lolka2011-11-15 17:54


    "Edytko, jesteś , byłaś i będziesz piękna. Przede wszystkim jednak niesamowicie utalentowana! Najlepsze życzenia urodzinowe i wszystkiego dobrego!"

    Nie wiem w czym widzisz jej talent. Wysączyła, nie wyśpiewała, jedną piosenkę i dalej na niej wisi. Wizytówką artystycznej mocy pani Edzi G. jest jej interpretacja hymnu narodowego na stadionie w Seulu. Tylko kretyn może tak zaśpiewać. I to na tyle.
  • ~artysta
    (2011-11-15 21:46)
    Wszyscy Romowie mają glos do śpiewania więc i Edyta. Ona ma coś jeszcze :
    nie po kolei w glowie.
  • ~jola
    (2011-11-15 22:06)
    Ja lubie jak spiewa ma bardzo dobry glos jest utalentowana. Kazdy z nas w swoim zyciu zrobil blad wiekszy mniejszy to nie znaczy ze nie damy takiej osobie szansy. Byla bardzo ladna dziewczyna a i teraz nie wyglada najgorzej tak jak my.
  • ~edek
    (2011-11-15 23:40)
    Pozostałe "gwiazdy" mogą za Edytą, co najwyżej, torbę nosić. Pomyśleć, teraz ma dobre recenzje, ale był czas kiedy ją niszczono. A tę od tańca na rurze promują, płacą i podziwiają nieprzerwanie i niezależnie czy kombinuje, czy tańczy. Nie rozumiem, ktoś tę bandę kreujących ją idiotów do tego zmusza? Gdzie tajemnica?
  • ~Lisa
    (2011-11-16 02:17)
    ..." Jeśli w skretyniałych mediach lansuje się osobę, która z trudem domyka zdania podrzędnie złożone", a z całym szacunkiem kogo obchodzi poziom ortografii/ gramatyki tej Pani ?
    Porównaj co osiągnęła Edyta, a potem porównaj Twoje dotychczasowe osiągnięcia... teraz już wiesz czemu to Edyta jest w tv a nie TY...?
  • ~Awatar
    (2011-11-16 02:52)
    Do
    ~Lisa2011-11-16 02:17

    ..." Jeśli w skretyniałych mediach lansuje się osobę, która z trudem domyka zdania podrzędnie złożone", a z całym szacunkiem kogo obchodzi poziom ortografii/ gramatyki tej Pani ?

    No właśnie! Odpowiedź zawarta jest w cytacie. Kogo obchodzi. Jednak właściciele telewizji wiedzą czego "ciemny lud" oczekuje (cytat za J. Kurskim). Wynika z tego, że oczekuje chleba i igrzysk i to mu daja. Jesli ktoś, kto słucha tych bredów jakie pani Edzia wygłasza z telewizora to może doznać całkowitej amnezji mózgu i tak się pewnie dzieje. Dla mnie to nie jest artystka, bowiem kiedyś nagrała jakąś chwytliwą piosenkę i na tym popularnie rzecz ujmując jedzie, a teraz podtrzymuje swoją obecność różnymi występami nie mającymi nic wspólnego ze sztuką wokalna. Ale skoro lud tego chce to i dostaje. Dixi