• ~Ja.
    (2011-11-16 11:45)
    Nie nam oceniac innych...
  • ~Wit
    (2011-11-18 01:18)
    No i co dziadunio będzie z kobitką robił? Musi zafundować jej kochanka.. Najlepiej studenta. Szkodsa mi tych dziewczyn. Po co one to robią?
  • ~miglus
    (2011-11-15 22:22)
    Ozenil sie stary z mloda wyciera jej dupke broda.
  • ~ania
    (2011-11-15 22:32)
    Kazdy meszcyzna marzy o mlodszej nie oszukujmy sie .Zawsze to mlode cialo tylko nie wiem jak mlode kobiety lubia sie bawic flaczkami chyba ze lozko cale jest wyklejone pieniazkami i mysla co one kupia za ta paskudna noc.Vajagra pomaga na jakis czas ale to widac ze to stary flak.
  • ~Kwinto
    (2011-11-16 11:35)
    Laski są ze starymi facetami tylko dla kasy,taka jest prawda.
  • ~kler robi ser do ZSRR
    (2011-11-16 15:56)
    nie pomogą rzeki wisły kiedy jaja juz ob wisły
  • ~mar
    (2011-11-16 16:20)
    Koń by się uśmiał jak w takich przypadkach chodzi o miłość . Jak już to z jednej strony do mamony a z drugiej do młodych , ciasnych c...
  • ~sceptyczka
    (2011-11-16 16:55)
    Moja koleżanka ma starszego o 20 lat męża ona ma 55 lat on 75jest dziadkiem taka to i radośc
  • ~z innego podwórka
    (2011-11-16 21:15)
    To może zamiast pisać o wielkiej miłości, warto byłoby zaznaczyć którzy to kolejni partnerzy życiowi (choć nie wszystkich to dotyczy).
  • ~barbi
    (2011-11-19 14:04)
    to juz prawdziwych przykladow zabraklo???
    przeciez to nie sa przyklady to antywzory nie potwierdzajace tej tezy!!!
  • ~Dojrzały
    (2011-11-16 22:50)
    Kobiety się starzeją a mężczyźni dojrzewają.
  • ~Kobieta
    (2011-11-17 08:15)
    Dla mnie podtatusiali są nieapetyczni, obwisłe poślady...Trzeba mieć zacięcie pielęgniarki.
  • ~Zocha co sie chetnie cocha
    (2011-11-18 20:20)
    Pamietam, jak Fibak byl wtedy w akademiku WSP ( Olsztyn) zachlany, opluty i gral swiatowca, tyPOwy cwaniaczek majacy troszke wiecej kasiory, takie DUZE ZERO. : ))
  • ~zula
    (2011-11-15 20:49)
    stare wydmuszki zabrać tym pokrakom kasę i zaraz te dziwki się odkochają obrzydlistwo stare jest dobre wino i skrzypce:)
  • ~Jerzynka33
    (2011-11-20 10:35)
    Zjadliwość wypowiedzi jest niesamowita, a sposób rozumowania rodem z PRL. Są przypadki prawdziwej miłości młodych i starych - bez kasy . Kto tego nie widzi ma w sercu tylko zawiść, że to nie ja. Brak tolerancji jest w kraju powszechny jak widać.
  • ~Wacia
    (2011-11-21 14:24)
    Niektóre pary na są szokujące. Chyba, w/g mnie, najmniej różnicę widać u Państwa Marcinkiewiczów.
  • ~klara
    (2011-11-22 08:48)
    taka różnica wieku jest dobra w pierwszej dziesiądce bycia razem jeżeli to jest miłość , w póżniejszym okresie to jest niezgodność charaktrów wynikająca z różnicy wiekowej. Jak się starzeć to razem, a wtedy nic tak mocno nie razi, żeby sie przekonac to trzeba to przeżyć. Edukacje mozna zacząć opiekując się starszymi rodzicami wtedy się zobaczy o co chodzi.
  • ~esteta
    (2011-11-22 12:31)
    Jak ona może się ocierać o tego Kazia - szpica z mini otworem gębowym. Już samiec trzmiela, choć żółty i rudy jest przyjemniejszy.
  • ~Esteta
    (2011-11-22 12:33)
    Jak ona może się zbliżyć do tego Kazia - szpica, o otworze gębowym dżdżownicy?
  • ~Genitaliusz
    (2011-11-23 16:28)
    Same maskotki TVN-u i GW na tych zdjęciach.

Może zainteresować Cię też: