• ~misiek
    (2011-11-05 06:47)
    co to za pudło tak spasione
  • ~OmO.
    (2011-11-04 16:25)
    Jaka impreza takie gwiazdy, to jest towarzystwo wzajemnej adoracji , ciągle te same twarze , do znudzenia , kraj duży ale w rzeczywistości parę podresowanych osób na codzień i święta, można tylko pogratulować tym pseudo gwiazdą że chcą i są ośmieszane , niestety takie są realia , media muszą się z kogoś pośmiać.
  • ~maika
    (2011-11-05 00:22)
    Świetnie się wszystkie poprzebierały na Halloween. Skąd takie udane kostiumy?
  • ~m
    (2011-11-04 22:21)
    Miałam się postarać i walnąć obszerny tekst na wysokim poziomie :), ale sobie daruję i skomentuję tak: Kuurwa, co za pierrrdolone nieroby, dać szczotę i niech posprzątają kible na jakimś dworcu za najniższą krajową, to odechce się babsztylom tego żanującego pokazywania.
  • ~zywiczna
    (2011-11-04 20:32)
    omatkoboskorozmaito!!!nie chce sie madrowac ale nie ma na co popatrzec,miec tyle kasiory i zero wygladu,choc nie wszystko mozna kupic...straszydla.
  • ~17mw
    (2011-11-04 19:41)
    Ludzie co wy ,co wy aniołki PO piękne skończenie i tyle .
  • ~Prosze Pani Olejnik nie obrazac
    (2011-11-04 18:03)
    Pani Monika Olejnik, z wyksztacenia zootechnik, to córka Tadeusza Olejnika pułkownika UB. Jej ojcec zasluzyl sie dla PRL-u, PZPR-u, ZSRR-u, ZOMO, ORMO, MO, UB, SB i innych organizacji panstwowych, ktore dzisiaj odrodzily sie w SLD, PO i PSL, i ktore zagwarantowaly nam to ze jestesmy dzisiaj wolni od Turkow i Mongolow.
  • ~Tofik
    (2011-11-04 17:22)
    Niezgoda z Baczyńską mogły by konkurować w zawodach z Komorowską o tytuł "kaszalota roku". Olejnikowej nawet nie ma co komentować, od razu widać, że to zootechnik z Koziej Wólki lub Pcimia Dolnego.
  • ~MNIE WSZYSTKO OPADLO
    (2011-11-04 17:17)
    JA SIE NA TE KOBIETY POPATRZYLEM TO NIE TYLKO MI RECE OPADLY, ALE COS JESZCZE ALE NIE CHCE O TYM MOWIC BO POLSKIEGO ZONDU NIE MOZNA OBRAZAC.
  • ~Turysta spragniony
    (2011-11-04 17:05)
    Przepraszam ? Ja nietutejszy ...czy może jakiś nowy burdel powstaje ?