• ~xyz
    (2011-10-27 20:37)
    no i JAK ŻYĆ??
  • ~inka
    (2011-10-28 01:22)
    Okropna ta lamperia na dole. I jak na wielbłądzią sierść to coś dziwnie sztywny ten paltocik. W sumie badziewie.
  • ~Polka.
    (2011-12-03 20:24)
    To co, że z wielbłądów? Przecież i pościel z tego produkują. Wszak to nie zabija zwierząt, tylko je GOLI! Norki, to już inna sprawa... Nie macie ciekawszych tematów?
  • ~szczypińska
    (2011-11-07 12:19)
    Za komuny było pełno takich futer z misia, zazwyczaj kolor szary. Niedrogie. Najbardziej popularne w PGRach. Jesień, zima. A tu wielkie wydarzenie !
  • ~Stokrotka
    (2011-11-06 22:21)
    Odwalcie sie od ani muchy i malgorzaty kozuchowskie.jak zobacze jakis komentarz brzytki na ich temat to pozalujecie tego co napisaliscie.
  • ~nikoia
    (2011-10-28 16:59)
    paweł sitek lat 13
  • ~mamo!
    (2011-10-28 12:46)
    Kożuchowska się okropnie maluje! Te rumieńce, jakby miała gorączkę, ohyda!
    I postarzająca fryzura i ta świątobliwa mina - za parę lat to będzie z niej tylko stara dewotka.
  • ~bebe
    (2011-10-28 08:48)
    Oglądacie ten chłam jak 'M JAK MIŁOŚĆ" to teraz panią Małgosię stać na taki płaszczyk.Oglądajcie dalej, inne panie też chcą zarobić na takie cudo.
    A swoją drogą komplet, mimo że piękny, jest w tej wersji za mdły, chyba lepiej wyglądałby na brunetce albo chociaż torebka lub buty w kontrastowym kolorze.
  • ~KWIAT PO
    (2011-10-28 06:36)
    Pani Kożuchowska bardzo ładnie wygląda w tym płaszczu! Brawo pani Małgosiu! A płaszcz bardzo i to bardzo ŁADNY!!!
  • ~DZidzius z paryza
    (2011-10-28 01:47)
    DOBRZE ZE NIE JEST Z TAMTYCH(NASZYCH) CO CHCA ZEBY BYLA A NIESTETY NIE JEST PIEKNA JAK COD BARDZO JA DOCENIAM BO JEST INTELIGENTNA A WAM DALEKO A MOZE I BLISKO ALE W GLOWACH MATA TROCHE ODWROTNIE NIZ TRZEBA